“The Expendables” serisi, oyuncu kadrosu bu sefer ünlü akrtistlerden oluşan yeni filmi “The Expendabelles” ile devam edecek!

Vizyona girmesine sayılı günler kalan The Expendables 3‘nin serinin son filmi olacağı söyleniyordu. 2010’da başlayan ve 2012’de ikinci filmle devam eden maceranın sona eriyor olması hayranlarını üzerken, ekipten yeni bir açıklama geldi. Macera “The Expendabelles” isimli yeni projeyle kaldığı yerden devam edecek.

“Legally Blonde”, “The Ugly Truth” ve “21” gibi popular filmlerin ardındaki isim olan Robert Luketic’in projenin yönetmen koltuğunda oturması planlıyor. Bu kez aksiyon kadınlardan oluşan grup ile devam edecek.

Senaryosu Kirsten Smith ve Karen McCullah tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosu için Milla Jovavich, Cameron Diaz ve Meryl Streep gibi ünlü oyuncular düşünülüyor. Ancak The Expendables’ın yıldızı Sylvester Stallone’nin kadro için özel isteği Sigourney Weaver. Yine de muhtemel oyuncu kadrosu için henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

expendabelles

The Expendables 3‘nin kırmızı halı gecesinde The Hollywood Reporter’a konuşan yapımcı Avi Lerner, “Yeni projeyle ilgili oldukça heyecanlıyız. Senaryo adına son bir kaç eksik kaldı. Çekimlere önümüzdeki senenin başında başlamayı planlıyoruz.” dedi. Oyuncu kadrosu ile ilgili de, “Kadroyla ilgili kafamızda bir çok isim var. Ancak henüz net bir karara varılmadı” açıklamasında bulundu.

The Expendables serisinin merakla beklenen son filmi The Expendables 3 ise 15 Ağustos 2014’te gösterime giriyor. Filmden yayınlanan son fragmanı izlemek için tıklayın.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi