Ridley Scott, epik filmlerden vazgeçmiyor. Gladyatör ve Cennetin Krallığı ile bu alandaki yetkinliğini konuşturan Scott, Robin Hood’dan da epik film çıkarmasını bilmişti. Ancak, Scott bu kez dümeni dini epik filmlere kırmış. Yönetmen, yeni projesi Exodus’ta  Hz. Musa’nın hikayesini anlatacak.

Hz. Musa rolünde Christian Bale, Ramses rolünde ise Joel Edgerton’ı göreceğimiz filmin çekimleri tüm hızıyla sürüyor ve ilk set fotoğrafları yayınlandı. İlk etapta Christian Bale’in Hz. Musa için doğru isim olduğunu söyleyebiliriz. Filmde ayrıca Sigourney Weaver, Ben Kingsley ve John Turturro gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Oldukça yüksek bir bütçeyle çekildiğini tahmin ettiğimiz Exodus, görkemli bir yapım olacak ve önümüzdeki yıl çok konuşulacak. Film için belirlenen gösterim tarihi 12 Aralık 2014. Gelecek yılın Oscar’ları için alınmış bir tarih olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Exodus 2 -Filmloverss

Exodus - Filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi