Sinemanın pek sevdiğimiz oyuncularından Ethan Hawke’un başrolde yer aldığı 24 Hours to Live’den fragman yayınlandı. 

Kariyeri düşüşe geçen oyuncuların tek başlarını sürükledikleri filmler zaman zaman onların yeniden yükselişlerinin simgesi olabiliyor.

Son olarak Keanu Reeves ve John Wick örneğinde gördüğümüz bu durumun bir benzerini 24 Hours to Live’de görmek mümkün. Her ne kadar kariyeri Reeves kadar düşüşe geçmese de son yıllarda eski günlerini özlemeye başladığımız Ethan Hawke‘un sürüklediği 24 Hours to Live, ilk bakışta oldukça standart bir aksiyon filmine benziyor.

Ethan-Hawke-24-Hours-to-Live-2-filmloverss

Eski Günlerini Özlemeye Başladığımız Ethan Hawke’lu 24 Hours to Live’den Fragman Yayınlandı

Hollywood aleminde genellikle dublör olarak karşımıza çıkan ve şu ana dek yalnızca 2008 yapımı Hero Wanted’la yönetmenlik deneyimi yaşayan Brian Smarz‘ın yönetmenliğini üstlendiği 24 Hours to Live, hayatını The Agency isimli bir örgüte adadıktan örgüt tarafından ihanete uğrayıp ölen Travis Conrad’ın 24 saatliğine yeniden hayata dönüp işleri yoluna koymaya çalışmasının hikayesi.

Birçok yönüyle John Wick’i hatırlatan filmin yapımcılarının John Wick’in de yapımcıları olması pek şaşırtıcı değil. Zach Dean, Jim McClain ve Ron Mita üçlüsünün senaryosunu yazdığı 24 Hours to Live’in oyuncu kadrosunda Ethan Hawke’a Game of Thrones’tan tanıdığımız Liam Cunningham ve ilk Blade Runner filminden tanıdığımız Rutger Hauer eşlik ediyor.

Prömiyerini Austin Film Festivali’nde yaptıktan sonra Amerika’da 1 Aralık’ta vizyona girecek olan 24 Hours to Live’in ülkemizdeki vizyon şansı Amerika’dan gelecek geri dönüşlere bağlı gibi görünüyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi