Erkekler Hakkında Bilmek İstediğiniz Her şey”

Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran “Fetih 1453” filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni projesi Erkekler’de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık’ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak.

Faruk Aksoy Setlere “Erkekler”le Dönüyor!

Yönetmenliğini yaptığı Fetih 1453 adlı filmiyle Türk sinema tarihinin en yüksek gişe hasılatını yapan Faruk Aksoy, 3 yıl aradan sonra “Erkekler” adlı sinema filmiyle setlere dönüyor. 

Filmin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlenecek olan Faruk Aksoy, erkeklerin dünyasına içeriden bir bakış sergileyecek. Erkekler’in başrolünde Fikret Kuşkan ve Ali Poyrazoğlu yer alıyor. 

Ali Poyrazoğlu “Erkekler”de Bir Psikiyatristi Canlandırıyor!

Başrollerini Ali Poyrazoğlu ve Fikret Kuşkan’ın paylaştığı “Erkekler” isimli sinema filminin çekimleri sürüyor. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Faruk Aksoy’un yaptığı filmde Ali Poyrazoğlu bir psikiyatrist.

Ali Poyrazoğlu, çekimleri devam eden filmde, rol arkadaşı Fikret Kuşkan’a “ego” dersi verdi! Dersini kucağına aldığı bir yastıkla anlatan Poyrazoğlu setteki herkesi güldürdü.

Çekimler sırasında çok eğlendiklerini belirten Faruk Aksoy “Erkekler ile dalga geçen çok komik bir film geliyor” dedi…

Erkekler 4

Fikret Kuşkan İlk Kez Komedide Oynayacak!

Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan, ilk kez bir komedi filminde yer alıyor. Kuşkan; çekimleri İstanbul’da devam eden Aksoy Film’in yeni projesi ‘Erkekler’ adlı filmde, avukatı canlandırıyor. 

Filmde Ali Poyrazoğlu ile kamera karşısına geçen Kuşkan; projeyi Faruk Aksoy’dan ilk dinlediğinde çok beğenmiş ve rolüne balıklama atlamış. Yılmaz Okumuş, Hilal Çelenk ve Faruk Aksoy’un senaryosunu yazdığı film; erkeklerin dünyasına farklı açıdan yaklaşıyor…

Hızlı Çapkın Fikret Kuşkan!

Usta oyuncu Fikret Kuşkan, kariyerinde ilk kez komedi türü bir yapımda rol aldı. Faruk Aksoy’un “Erkekler” adlı sinema filminde eşinden yeni boşanan “Avukat Adem”i canlandıran kuşkan, her gece bir başka kadınla beraber olan hızlı bir çapkına hayat veriyor. 

20 Aralık’ta gösterime girecek olan “Erkekler” sinema filmi erkeklerin yaşadıklarının topluma yansımasını konu alıyor… 

Erkekler 6

Palalı Fikret Kuşkan!

“Erkekler” filminde eşi tarafından terk edilen bir adamı oynayan Fikret Kuşkan, rol gereği elinde satırla bir gökdelenin tepesine tırmanıyor ve güvenlik görevlilerine ecel terleri döktürüyor.

Fetih 1453′ten tam üç yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturan Faruk Aksoy, yakında yeni filmi “Erkekler” ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak ve Güneş Emir’in başrollerini üstlendiği filmde ilginç sahneler yer alıyor…

Kedi Kadın Asuman!

Asuman Dabak, 20 Aralık’ta vizyona girecek “Erkekler” filminde kocasını canlandıran Ali Poyrazoğlu’nu baştan çıkarmak için kılıktan kılığa girdi. Psikolog eşi Ali Poyrazoğlu’na cazibeli görünmek için vamp bir kadın olan Asuman Dabak çok güldürecek. 

Erkeklerle dalga geçen komedi filminde Fikret Kuşkan da avukat rolünde. Faruk Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği “Erkekler”in çekiminde, ekibin kahkaha krizine girmesi yüzünden çekimler sırasında sık sık molalar verildi…

ERkekler 2

Erkekler 3

Erkekler 5

Erkekler 8

Erkekler 9

Erkekler 7

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi