Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olup, dünya çapında üne kavuşan Elizabeth Olsen, Facebook’un yapımcılığını üstleneceği ve James Ponsoldt’un yöneteceği dizinin başrolünde yer alacak. 

Liberal Arts, Very Good Girls ve Wind River gibi bağımsız filmlerde rol alarak festivallerin kapılarını arşınlayan Elizabeth Olsen yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Genç oyuncu bu defa Facebook için bir dizi çekmeyi planlıyor.

Yanlış duymadınız! Netflix, Amazon ve Hulu arasındaki yarışa katılan şirketin seyirciye büyük sürprizler hazırladığını söylemek mümkün. Apple‘ın devreye girmesi de işlerin kızışacağının bir göstergesi. Seyircinin hangi yolu seçeceği ise belirsiz. The Playlist‘in haberine göre, Facebook dizi dünyasında hakimiyet kurmak istiyor. Üstelik projenin detayları bizi meraklandırmaya başladı bile!

elizabeth-olsen-2-filmloverss

Elizabeth Olsen ve James Ponsoldt Heyecan Yaratan Facebook Dizisi İçin Bir Araya Geliyor

Olsen’ın kamera karşısına geçeceği dizinin yönetmen koltuğu James Ponsoldt‘a emanet. Daha önce başarılı filmlerle seyirci karşısına çıkan yönetmenin sıra dışı bir işe imza atacağı kesin. Pek çok farklı türde harikalar yaratan Ponsoldt’a, Kit Steinkellner eşlik ediyor. Dizinin 10 bölümden oluştuğu ve kadın bir karaktere odaklanacağı dışında net bir bilgi yok. Ancak Olsen yerinde duramıyor!

Oyuncu dizinin senaristi Steinkellner’ın yazdığı hikâyeye güvendiğini belirtiyor. Olsen, seyirciye karanlık fakat eğlenceli bir macera sunacaklarını da garanti ediyor. Elbette bizi uzun bir süreç bekliyor. Zira gerekli adımlar atılmasına rağmen, Facebook dizinin yayın tarihi konusunda oldukça ketum.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi