Ekibimiz

Utku Ögetürk

Genel Yayın Yönetmeni

1985 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra FilmLoverss’ı kurdu. Genel yayın yönetmenliğini üstlendiği FilmLoverss’ta film eleştirileri ve sinema yazıları yazmaktadır.

Ecem Şen

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Sinema üzerine yazmaya yönelik tutkusunu keşfettikten sonra yolu FilmLoverss ile kesişti. Bu kesişme, hem sinemaya yönelik tutkusunu hem de yazma isteğini her geçen gün artırıyor.

İbrahim Cem Özsefil

Editör

1994 yılında Gaziantep’te doğdu. Eğitim hayatı, kaos kenti İstanbul’da, İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde devam etmekte.

Burak Ülgen

Sinema Yazarı

Vicdan, emek, sinema ve JRR Tolkien’e göre yaşar. Orta sınıf ve toplumsal hafızaya kafayı takmıştır. Dayanışmayla ve umutla güzel günlerin geleceğine inanmaktadır.

Furkan Yücel

Dizi Yazarı

Sinema her şeyidir ama edebiyata da tutkuyla sarılır. Geceleri bir köşesine çekilip grotesk hikayeler yazmayı sever. Beyaz leblebi kırmızı çizgisidir, nefret eder.

Gizem Çalışır

Sinema Yazarı

İlk sinema deneyimini 6 yaşındayken babasıyla birlikte gittiği Aslan Kral filmiyle yaşayınca büyülü fenerin etkisinden hiç çıkamadı; pek çıkacak gibi de durmuyor.

Hazan Özturan

Sinema Yazarı

Galatasaray Üniversitesi'nde 7 yıl boyunca felsefe okudu. Şu sıralar toplumsal cinsiyet alanındaki yüksek lisansı gereği sinemanın doğduğu şehirde, Paris'te yaşıyor.

Batu Anadolu

Sinema Yazarı

1986'da doğdu. Challenger faciası, Çernobil patlaması, Olof Palme suikastı ve Cliff Burton'un ölümü, aynı yıl yaşanan diğer felaketlerdir.

Güvenç Atsüren

Sinema Yazarı

1987’nin baharında İstanbul’un Anadolu Yakası’nda doğdu. Lisede Taksi Şoförü’nü, üniversitede Yedinci Mühür’ü izleyince hayatı değişti. Hâlâ o hayatın peşinden gidiyor.

Ekin Can Göksoy

Sinema Yazarı

1987 yılında Bursa'da doğdu. Mühendislikten tarihe savruluşunda bir öykü kitabı, bir de roman çıkarmayı başardı. Ancak, sinema yapma isteğini rafa kaldırmayı düşünmüyor.

Kaan Denk

Sinema Yazarı

1992'de İstanbul'da doğdu. 2013'ten bu yana çeşitli yayınlarda sinema yazıları yazıp editörlük yapmayı sürdürürken arkadaşlarını kandırıp Apartman Sineması'nı kurdu.

Melis Öneren

Dizi Yazarı

Tüm okul hayatı Alman ekolünde geçti. 6 senelik Viyana macerasından sonra kendini kurumsal hayatta buldu. Ardından, sinema ve medya üzerine doktora yapmaya başladı.

Murat Yalçın

Sinema Yazarı

1988 Istanbul doğumlu. 2008 yılında Mersin Üniversitesi'nde İşletme bitirdi. 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi'nde Sinema okudu ve Psikoloji Çift Anadal yaptı.

Okan Toprak

Sinema Yazarı

Bir Eylül sabahı Ankara'da doğdu. Sinemayla yolculuğu çocukluğunda izlediği Yeşilçam filmleriyle başladı. Yetişkinliğinde onsuz yola devam edemeyeceğine karar verdi. Yolculuğu sinemanın dönüştüren gücüyle devam ediyor.

Özge Yağmur

Sinema Yazarı

Lisans eğitimi devam ederken kazandığı gönüllü deneyimlerle dijital ajans dünyasının bir parçası oldu. Profesyonel hayatından arta kalan zamanda fotoğraf ve sinemayla ilgileniyor.

Serdar Durdu

Sinema Yazarı

Kendisini yazarak bulan bir sanat tutkunu, sinemaya yönetmen, janr ve sinema tarihinden bakmayı seven bir yazar. Biraz mükemmeliyetçi, azılı Kubrickçi.

Sezen Sayınalp

Sinema Yazarı

Psikoloji lisansının ardından, Sinema-Tv yüksek lisansıyla akademik hayatına devam ediyor. Apartman Sineması'nın kurucu üyelerinden. Halen Apartman Sineması, Arka Pencere ve Ekşi Sinema'da sinema yazarlığını sürdürüyor.

Tayfun Bodur

Sinema Yazarı

1992 yılında doğdu. Sinemayı insan ruhunun derin koordinatlarına ulaşmayı sağlayan bir ibadet yeri olarak görüyor, her cuma arınmak için filmlere gidiyor.

Tolga Demir

Sinema Yazarı

1994'te İstanbul'da doğdu. Dünya algısı ve hayal gücü sinemayla şekillendi. Sinema, akademik hayatına yön vermemiş olsa da, her daim hayatının ayrılmaz bir parçası oldu.

Zeynep Pınar Uçar

Sinema Yazarı

1995 yılı Nisan ayında doğdu. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünü bitirdi. Şimdilerde ise UCLA’de senaryo yazarlığı üzerine sertifika eğitimi alıyor.

Janset Atacan

İçerik Editörü

96'da adige bir ailenin garip bakışlı kızı olarak doğdu. Orta Dünya ve Harry Potter meraklısı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde okuyor.

Sıla Şahinöz

İçerik Editörü

1995’te doğdu. Sinemanın büyülü dünyasını keşfedince hayata karşı bakış açısını, izlediği filmlerle oluşturmaya başladı. Korku filmlerine düşkün, sinemanın gücüne inanan bir sinefil.

İbrahim Mumcu

Yazılım Sorumlusu

1991, İstanbul doğumlu. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra yazılım mühendisi olarak görev almaya başladı. Müzik dinlemediği bir an bile yok.

Hazal Şen

Sosyal Medya Sorumlusu

1996'nın Eylül'ünde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi'nde Radyo Tv Sinema okumakta. Friends ve Mommy aşığı, fotoğraf çekmeye bayılır.

Hazal Kutlu

Görsel Yönetmen

1993 yılında İstanbul'da doğdu. 2016'da Bahçeşehir Üniversitesi'nden mezun oldu, Los Angeles'ta dil eğitimi aldı. Kariyerine grafik tasarımcı olarak devam etmektedir.

Efe Ülgen

Sinema Yazarı

1993 yılında İstanbul'da doğdu. Bahçeşehir Sinema&Tv'yi bitirdi. Reklam sektöründe çalışmanın yanı sıra sinemasal çalışmalarını devam ettirmektedir.

Gülce Aytan

91 yılı Aralık ayında doğdu. İzmir’de Psikoloji eğitimini bitirdikten sonra Kanada’ya taşındı. Şu an İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili yüksek lisans yapıyor.

Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi