Beyazperdeye kendine has tarzıyla iz bırakan Edgar Wright’a Star Trek: Discovery dizisinin yönetmenlik koltuğunun teklif edildiği ortaya çıktı.

Bryan Fuller ve Alex Kurtman ikilisinin dahiyane fikirleri Star Trek: Discovery adlı bir televizyon dizisinde bir araya gelirken; sonsuz güzellikteki bu evrene dair yeni bir hikaye seyretmek uzun zamandır merakla beklenen bir gelişmeydi. Ancak yapım görünenin dışında birtakım sırları bünyesinde barındırıyor olabilir. Zira Fuller dizinin pilot bölümünü Edgar Wright‘ın yönetmesini istediğini açıkladı. Yapımın Wright’ın imzası dışında, büyük yankı uyandırdığı kesin. Elbette yönetmenin koltuğu devralması pek çok hayalin ötesinde. Scott Pilgrim vs the World sonrası sessizliğini koruyan Wright, şu sıralar Baby Driver‘ın akıl almaz başarısının keyfini sürüyor malum. Öte yandan yönetmenin yoğun programı, David Semel‘in uzayın sonsuz derinliğine adım atmasını sağladı.

edgar-wrighta-star-trek-discoverynin-yönetmenligi-teklif-edilmis-2-filmloverss

Star Trek: Discovery 24 Eylül’de Seyirciyle Buluşacak!

Fuller ve CBS arasında yaşanan anlaşmazlıkların da projeye gölge düşürdüğünü söyleyebiliriz. Dahası Semel’in yönetmenliğe seçilmesi, problemleri artıran sebeplerden biri. Bu noktada Fuller’ın Wright gibi bir isimle çalışma dileğini normal karşılamakta fayda var. Yönetmenin Star Trek: Into Darkness‘a destek verdiğini düşünürsek, Fuller’a katılmamak elde değil. Tabii Fuller söz konusu sorunları bir kenara bırakıp, American Gods‘a odaklandı. Oyuncu kadrosunda Emily Browning, Crispin Glover ve Ricky White‘ın yer aldığı diziye dair ayrıntılara şuradan göz atabilirsiniz. Star Trek: Discovery ise, 24 Eylül’de seyirci karşısında olacak. Gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi