Geçtiğimiz yıl La La Land ile ödül sezonuna damgasını vuran Emma Stone’un kariyer yolculuğunu keyifli bir video eşliğinde birlikte inceleyelim.

Easy A, The Help ve Birdman gibi birbirinden başarılı filmlere imza attıktan sonra Damien Chazelle‘in yönetmen koltuğunda oturduğu La La Land için kamera karşısına geçen Emma Stone, bildiğiniz üzere ilk Oscar ödülünü geçtiğimiz yıl kucaklamıştı. 2007’de Greg Mottola imzalı Superbad ile başlayan videoda Emma Stone’un La La Land’e gelene kadarki süreçte geçirdiği değişimleri tek tek görebilmek mümkün. Romantik komedilerin yanı sıra, birbirinden çok farklı karakterlere bürünmeyi başaran Emma Stone’un seslendirme yaptığı animasyonları da içeren video, aslında 10 yıllık bir oyuncu filmografisi olarak da değerlendirilebilir. Ryan Gosling ile birden fazla bir araya gelen ve birlikte çalıştıkları filmlerde muhteşem bir kimya yakalayan Emma Stone, bu kimyanın artık ödüllendirilmeyi hak ettiği noktada La La Land’de yer alan Mia karakterine imza attı. Öncesinde Birdman filmiyle de dikkatleri fazlasıyla üzerine çeken oyuncu, geçtiğimiz yılın en çok kazanan aktrisi olarak da 2017’ye damgasını vurmuştu.

7 Dakikada Dünden Bugüne Emma Stone’un Kariyer Yolculuğu

2017nin-en-cok-kazanan-kadın-oyuncusu-emma-stone-filmloverss

La La Land’in ardından Battle of Sexes ile heyecanımızı yeniden tazeleyen Emma Stone, bu kez başarılı oyuncu Steve Carell ile başrolü paylaştı. Stone ve Carell’ın Crazy, Stupid, Love filminden sonra ikinci kez bir araya geldiği filmin senaryosunu ise Slumdog Millionaire’yle uyarlama senaryo dalında Oscar kazanan tecrübeli isim Simon Beaufoy kaleme aldı. Emma Stone’un kariyerinin zirvesini La La Land olarak görecek olursak, oyuncunun dünden bugüne çıktığı kariyer yolculuğuna aşağıdaki video üzerinden erişebilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi