Yaklaşık 7 milyon seyircinin izlediği Düğün Dernek’in çekilmesi planlanan ikinci filmi Düğün Dernek 2’nin vizyon tarihi belli oldu.

Televizyona çektiği Üsküdar’a Giderken dizisi ve Murat Cemcir – Ahmet Kural ikilisinin gerçek bir “komedi ikilisi” olarak yer aldıkları Çalgı Çengi ile ilk önemli çıkışını yapan senarist – yönetmen Selçuk Aydemir‘in ismini tüm Türkiye’ye duyuran ise 2012 yılında yayınlanmaya başlayan İşler Güçler dizisi oldu. Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Sadi Celil Cengiz‘i başrolde kendilerini oynarken izlediğimiz İşler Güçler, bir yaz dizisi olarak başlamasına rağmen gördüğü ilgi sonucu toplam 41 bölüm yayınlanmıştı. Aydemir’in beyazperdedeki ikinci macerası olan Düğün Dernek filminin kadrosu da İşler Güçler ekibinin önemli isimlerinden oluşmuş, seyirci tarafından oldukça ilgi gören film tüm zamanların en çok izlenen ikinci filmi olma payesine erişmişti. Bir süredir yapılacağı konuşulan Düğün Dernek 2‘nin vizyon tarihi de açıklandı.

dugun-dernek-poster-vizyon-filmloverss

Düğün Dernek 2, 4 Aralık 2015’te Vizyona Giriyor

BoxOfficeTürkiye‘nin belirttiğine göre, serinin ikinci filmi olacak olan Düğün Dernek 2, 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek. İkinci filmde de yer alacak olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisi, geçtiğimiz ay içerisinde katıldıkları bir tanıtım toplantısında yeni filmin çekimlerinin Temmuz ayı içerisinde yapılacağını açıklamıştı. İkinci filmin gelmesine hala hatırı sayılır bir süre olduğundan, gelin Düğün Dernek serisinin ilk filminin akıllarda kalan şarkısı ile birinci filmi tekrardan hatırlayalım:

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi