54 yıllık bilimkurgu dizisi Doctor Who’nun yeni sezonunda Jodie Whittaker’a eşlik  edecek yeni isimler açıklandı.

BBC America, dizide 13. Doktor olarak belirlenen Jodie Whittaker‘a eşlik edecek yeni isimleri açıkladı. Dizide Whittaker‘a Graham rolüyle Bradley Walsh, Ryan rolüyle Tosin Cole ve Yasmin rolüyle Mandip Gill eşlik edecek. Bu isimlere ek olarak Sharon D. Clarke da tekrar eden bir rolle dizide yer alacak.

Broadchurch dizisinden tanıdığımız, diziyi Steve Moffat’tan devralan baş yazar ve yapımcı Chris Chibnall:

“Yeni Doktor’un yeni arkadaşlara ihtiyacı olacak. Mandip, Tosin ve Bradley’in Doktor Who ailesine katılmalarından dolayı oldukça heyecanlıyız. İngiltere’nin en parlak yeteneklerinden üçü ve Jodie’nin yeni maceralara dalmalarını görmek için sabırsızlanıyoruz. Onların yanında Sharon D. Clarke’ın da gösteriye katılmasından memnunuz “ şeklinde bir açıklamada bulundu.

doctor-who-tarihinin-gordugu-ilk-kadin-doktor-jodie-whittaker-2-filmloverss

Doctor Who’nun Yeni Sezonunda Yer Alacak Oyuncular Açıklandı!

Her geçen sezon oldukça ilginçleşen ve derinleşen hikaye sarmalı, dizinin alışılmış yapısı gereği değişen başrol karakterleri ve makul miktarda bilim, Doctor Who’yu İngiltere’nin ve dünyanın en uzun soluklu bilimkurgu dizisi haline getirmiş durumda. Dizi tam 54 yıldır sevenlerini ekranlara kilitliyor.

Doktor karakterini en son aktör Peter Capaldi canlandırmış ve dizi tarihindeki 12. doktor olarak yapıma veda etmişti. Capaldi aynı zamanda 46 bölüm boyunca dizinin en uzun soluklu doktorlarından biriydi. Daha sonra ise 13. Doktor olarak Jodie Whittaker açıklanmıştı. Whittaker dizi tarihinin ilk kadın doktoru olacak.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi