Beyazperdenin iki usta ismi Diane Keaton ve Brendan Gleeson’ı bir araya getiren Hampstead’ten eğlenceli bir fragman yayınlandı.

Yaşı ufaktan kemale ermeye başlayan usta oyuncuları beyazperdede görmeye alışık olduğumuzdan farklı rollerde karşımıza çıkmaya başlaması pek şaşırtıcı değil. Keza son zamanlarda The Intern, Dirty Grandpa ve The Comedian gibi filmlerle karşımıza çıkan Robert De Niro bu duruma iyi bir örnek teşkil ediyor. Her ne kadar bu filmlerdeki oyunculuğu belli seviyenin altına düşmese de De Niro’yu bu tarz rollerde görmeye alışık olmadığımız aşikar.

Hampstead de ilk bakışta yukarıda bahsettiğimiz durumla benzeşiyormuş gibi görünüyor. Pek sevdiğimiz iki efsane oyuncu Diane Keaton ve Brendan Gleeson‘ı bir araya getiren film, hayatının sonbaharını yaşayan iki insanı konu edinmesiyle klişelerden pek sıyrılamıyormuş gibi görünse de filmin yayınlanan fragmanı bundan daha fazlasını vaat ediyor. İki oyuncunun da karakterlerine oldukça yakıştığını gördüğümüz Hampstead, ayrıca anlatmak istediği bir derdi varmış gibi görünüyor.

hampstead-diane-keaton-brendan-gleeson-filmloverss

Diane Keaton ve Brendan Gleeson’lı Hampstead’ten İlk Fragman Yayınlandı

Yönetmenliğini kendisini pek tanımadığımız Joel Hopkins‘in üstlenip senaryosunu daha önce Oscar adaylığı elde eden Robert Festinger’in üstlendiği Hampstead’ın kadrosunda Diane Keaton ve Brendan Gleeson’ın yanı sıra James Norton, Jason Watkins, Lesley Manville ve Alistair Petrie yer alıyor.

Amerikalı dul bir kadının Londra’nın Hampstead kırsalında bazı kişiler tarafından yıkılmaya çalışılan evinde yaşayan bir adamla olan aşkını anlatacak filmin ülkemizde belirlenmiş bir vizyon tarihi yok.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi