En son London Has Fallen filmiyle karşımıza çıkan Gerard Butler’ın başrolünde  yer aldığı, Independence Day serisinin senaristi Dean Devlin’in yazıp yönettiği Geostorm’dan fragman yayınlandı.

Sinema kariyerini yönettiği “felaket filmleri” etrafında şekillendiren Roland Emmerich‘in Independence Day, Stargate ve Godzilla filmlerinin senaristi Dean Devlin, ilk yönetmenlik denemesi Geostorm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha çok televizyon dizileri yöneten Danny Connon‘dan koltuğu devralan Dean Devlin, bu filmde çalışma arkadaşı Emmerich’in izinden giderek felaket temalı bir filme imza atıyor. İklimin uydular tarafından kontrol edildiği hayali bir evrende geçen filmin başrolünde ise en son London Has Fallen filmiyle karşımıza çıkan Gerard Butler yer alırken; oyuncuya Abbie Cornish, Alexandra Lara, Jim Sturgess, Amr Waked, Ed Harris ve Andy García gibi isimler eşlik ediyor.

geostorm-fragman-filmloverss

Konusuyla Merak Uyandıran Geostorm 20 Ekim’de Vizyonda!

Dean Devlin‘in Emmerich’in filmleri için yazdığı senaryolar, anlatım ve yaklaşım bakımından birbirlerine çok benziyor. Haliyle bu durum, Geostorm’un izleyiciyi filmin içine çekmek için nasıl hamleler yapacağını merakla beklememize yol açıyor. Umuyoruz ki film, oyuncu kadrosunun getirdiği avantajla diğer yapımlardan farklı bir formda kendini gösterir.

Çekimleri üç yıl önce tamamlanan ancak yapım aşamasındaki aksaklıklar sebebiyle bu sene izleyiciyle buluşacak olan film, Amerika’da ve Türkiye’de 20 Ekim’de vizyondaki yerini alacak. Filmin yayınlanan ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Filmin konusu ise şöyle;

Dünya’nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaketin dünyayı tehdit etmesinden sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya geldi. Ama şimdi, bir şey ters gitti – Dünya’yı korumak için yapılan sistem ona saldırıyor- ve dünya çapındaki bir geostorm her şeyi ve onunla birlikte herkesi yok eden gerçek tehdidi ortaya çıkarmak için zamana karşı bir yarış başlatıyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi