İlk Deadpool filminin senaristlerinden Rhett Reese, Deadpool 2’nin çekimlerinin tamamlandığını Twitter hesabından duyurdu. Deadpool 2’nin çekimleri tamamlandı.

Şubat 2016’da vizyona girmesinin ardından büyük bir başarı elde eden Deadpool’un devam filminin çekimleri tamamlandı. İlk filmde olduğu gibi senaryoyu Paul Wernick’le birlikte kaleme alan senarist Rhett Reese, kişisel Twitter hesabından attığı tweet ile çekimlerin tamamlandığını doğruladı.

Sinema tarihinin en çok gişe hasılatı elde eden 17+ yaş sınırlamalı filmi olmayı başaran Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds da, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla tüm ekibe teşekkür etti ve filmin henüz açıklanmayan resmi adıyla ilgili espri yaptı.

deadpool 2

Deadpool 2’nin Çekimleri Tamamlandı!

Geçtiğimiz Haziran ayında ilk John Wick filminin yönetmenlerinden David Leitch’in önderliğinde çekimleri başlayan filmden, bugüne kadar pek fazla set fotoğrafı görememiş olsak da prodüksiyonun 4 ay gibi bir sürede tamamlanmış olması sevindirici. Cable ile Domino gibi önemli karakterlerin sırasıyla Josh Brolin ve Zazie Beetz tarafından canlandırılacağı filmin oyuncu kadrosunda; Leslie Uggams, TJ Miller, Karan Soni, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand ve Stefan Kapicic gibi isimleri de yeniden izleyeceğiz.

Post-prodüksiyon sürecinin başlamasıyla birlikte yakın bir gelecekte ilk fragman ve posterlerini görebileceğimiz Deadpool 2, yapımcı stüdyo 20th Century Fox için oldukça önemli bir proje. Zira Hugh Jackman’la özdeşleşen Wolverine’in öyküsünü bu yıl Logan ile sonlandıran stüdyo, bundan sonrası için haklarına sahip olduğu tüm Marvel karakterleri arasından en çok Deadpool’a odaklanmaya karar verdi.

Merakla beklediğimiz Deadpool 2, 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi