İlk filmiyle süper kahraman filmlerinin çehresini değiştiren Deadpool’un devam filminden süper eğlenceli bir tanıtım fragmanı yayınlandı. 

Hikayeyi biliyorsunuz. Ryan Reynolds, Deadpool‘u yıllar boyunca beyazperdede canlandırmak istemesine rağmen film için bir türlü bütçe bulamaz. Bu uğurda film için deneme sahnesi çeker, hatta hiç istemediği halde X-Men Origins: Wolverine’de yer alır. Ancak daha sonra deneme çekiminin sanal ortamlara düşmesinin ardından her şey Reynolds’un istediği gibi gitmeye başlar ve sonunda Deadpool filmi gelir.

Hepimizin bayılarak izlediği Deadpool’un vizyona girmesinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Vizyonda kaldığı süreçte rekorlar kırıp süper kahraman filmlerine ayrı bir soluk getiren film, bizleri öyle bir gaza getirdi ki Oscar adaylığı gelir mi soruları soruldu.

deadpool-2-filmloverss

Merakla Beklediğimiz Deadpool 2 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İlk filmin yönetmeni Tim Miller’ın yönetmenlikten çekilmesi bizleri üzse de David Leitch’in yönetmeye hazırlandığı Deadpool 2 için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. Çekimlerinin başlama tarihi hakkında farklı haberler duymaya devam ettiğimiz Deadpool 2’da Cable’a hangi oyuncunun hayat vereceği konuşuladursun geçtiğimiz günlerde filmden sürpriz bir haber geldi.

Bildiğiniz üzere Deadpool’un kardeş filmi sayabileceğimiz Logan, Cuma günü tüm dünyada vizyona girdi ama Amerika’daki seyirciler bizden daha şanslıydı çünkü onlar filmden önce Deadpool 2’nun fragmanını izlemişlerdi. Bizler bu haberi ahlar vahlar içinde izlerken bugün o bahsi geçen tanıtım fragmanı yayınlandı!

Tanıtım fragmanı çılgın karakterimize yakışırcasına muhteşem. Pek çok yerinde Logan‘dan izler gördüğümüz fragman, Nathan Summers yani Cable’ın da pek yakında belli olacağını söylerken Deadpool 2’nun yakın zamanda gelmeyeceğinin de haberini veriyor. Neyse, sözü fazla uzatmayalım ve Stan Lee’ye selam çakarak sizleri muazzam tanıtım fragmanıyla baş başa bırakalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi