Darren Aronofsky, Javier Bardem ve Jennifer Lawrence gibi birbirinden başarılı isimleri korku janrında bir araya getiren mother!’ın ilk uzun fragmanı yayınlandı.

Pi, Requiem for a Dream, Black Swan gibi başarılı yapımların arkasında isim Darren Aronofsky, bu yıl korku-gerilim türündeki yeni filmi mother! ile izleyici karşısına çıkacak. Noah filminin yarattığı hayal kırıklığını gidermek isteyen başarılı yönetmen, filmin aynı zamanda senarist ve yapımcılığını da üstleniyor. Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘in yer aldığı filmde ikiliye Ed Harris, Michelle Pfeifer, Kristen Wiig ve Domnhall Gleeson eşlik ediyor.

jennifer-lawrence-javier-bardem-mother-filmloverss

mother! Filminden İlk Uzun Fragman!

Fragmandan da gördüğümüz üzere filmi; sakin bir hayat süren bir çiftin ilişkisinin evlerine gelen davetsiz misafirlerin ardından test edilmesi’ olarak tanımlayabiliriz. Korku ve gerilimin yanında, psikolojik ögelerinde etkisini hissettirdiği fragman; Darren Aronofsky’nin Black Swan ve Requiem for a Dream filmlerinde kullandığı tarzla örtüşüyor. Hatırlayacak olursanız Aranofsky; karakterlerin sahip olduğu takıntılar üzerinden izleyicinin psikolojisinin sınandığı, aynı zamanda gerim gerim gerildiği iki muazzam film ortaya çıkarmıştı.

Darren Aronofsky’nin çoğunlukla 16mm kameralarla çekerek adeta eski amatör ruhunu yeniden sinemaya taşıdığı mother!’ın müzikleri ise son olarak Arrival’ın müziklerini besteleyen Johann Johansson’a teslim edilmişti. Ülkemizde 27 Ekim‘de vizyona girmeye hazırlanan film, ilk bakışta özlediğimiz Aronofsky sinemasına geri dönüş niteliğinde olacakmış gibi görünüyor.

Yayınlanan ilk uzun fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi