Yapımcılığını Darren Aronofsky’nin üstlendiği; Scoot McNairy ve Arnold Schwarzenegger’in başrolünde olduğu Elliott Lester imzalı Aftermath’den yeni fragman yayınlandı.

Arnold Schwarzenegger, Maggie Grace ve Scoot McNairy‘in başrollerinde yer aldığı, 2011 yapımı Jason Statham’lı Blitz’e imza atan, aksiyon filmlerinde kamera arkasında gördüğümüz Elliott Lester’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Aftermath, 7 Nisan’da izleyiciyle buluşacak. Geçtiğimiz ay ilk fragmanıyla buluştuğumuz; gerçek hayat öykülerinden esinlenerek yaratılan Aftermath’in şimdi ise yeni fragmanıyla karşımızda!

aftermath-filmloverss

Senaryosunu Enemy ile tanıdığımız Javier Gullón‘un kaleme aldığı filmin yapımcılığını ise Pi, Requiem for a Dream, Black Swan gibi filmlere imza atan, son olarak ise yeni projesi Mother ile konuşulan Daren Aronofsky üstleniyor. Son olarak  2015’te Terminator Genisys’te izlediğimiz ve şuan pek çok yapım aşamasında olan projede yer alan Arnold Schwarzennegger’i, filmde ailesinin kaybı üzerine intikam almak isteyen biri olarak izleyeceğiz.

İki yabancının hayatları yıkıcı bir uçak kazasından sonra ayrılmaz bir şekilde birbirine karışır. Gerçek olaylardan esinlenilerek yaratılan Aftermath; bir hava trafik kontrolörünün (Scoot McNairy) hatası sonucu bir inşaat ustabaşı (Arnold Schwarzenegger) karısı ve kızı ölümüne neden olur; bundan sonrası ise suçluluk ve intikam öyküsü!

Arnold Schwarzennegger’li Aftermath’den Yeni Fragman!

İntikam ekseninde gelişen bir suçluluk trajedisi örneği olarak karşımıza çıkan ve bu tarz filmlerin vazgeçilmezi Schwarzennegger’i kadrosunda görmemizle bizi heyecanlandıran Aftermath, ülkemizde izleyiciyle ne zaman buluşacağı hala belli değil. Filmden yayınlanan ikinci fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi