Damien Chazelle’in senaryosu yazdığı The Claim projesini Ericson Core yönetecek.

Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 89. Akademi Ödülleri‘nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanan Damien Chazelle‘in senaryosunu yazdığı The Claim filmi aradığı yönetmeni buldu. 2015 yılında hem eleştirmenleri hem de seyircilerin yerden yere vurduğu Point Break‘in yeniden çevrimini yönetmiş olan Ericson Core, filmin yönetmen koltuğuna oturacak.

Kariyerine görüntü yönetmenliği ile başlayan Core, 2001 yapımı ilk The Fast and the Furious filmi ile 2003 yapımı bir başka sevilmeyen film olan Daredevil‘ın görüntü yönetmenliğini yaptı. Yönetmenin kendi yönettiği ilk uzun metraj denemesi ise 2006 yapımı Mark Wahlberg‘ün başrolünde olduğu Invincible idi.

damien-chazellein-senaryosunu-yazdığı-the-claim-filmini-ericson-core-yönetecek-2-filmloverss

The Claim Filmini Ericson Core Yönetecek

Yapımcıları arasında Scott Clayton ile Russell Levine‘ın bulunduğu The Claim; sabıkalı bir geçmişe sahip olan bir babanın kaçırılan kızını bulma çabası içinde iken, bir başka ailenin gizemli bir şekilde kaçırılan kızın kendi çocukları olduğu iddia etmesi etrafında şekilleniyor.

Bu yılın sonlarına doğru çekimlerinin başlaması planlanan filmi için oyuncu arayışları devam ediyor. Öyle görünüyor ki yönetmeninin kariyeri pek parlak olmasa da The Claim projesi, Chazelle’in senaryosu ile iyi bir filme dönüşebilir.

Öte yandan Damien Chazelle‘in bir sonraki projesinin Ay’a adımını atan ilk insan unvanına sahip, Amerikalı astronot Neil Armstrong biyografisi olacağını daha önce sizlerle paylaşmıştık. 12 Ekim 2018’de vizyona girecek olan First Man adlı filmin oyuncu kadrosunda; Ryan Gosling, Claire Foy, Kyle Chandler ve Corey Stoll bulunuyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi