Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın yer aldığı, Robert Zemeckis’in ajan filmi 2016’da beyazperde ile buluşacak.

Back to the Future serisi ile tanınan son olarak The Walk ile dikkatleri üzerine çeken Akademi ödüllü Robert Zemeckis’in yönetmen koltuğunda oturduğu romantik-aksiyon filmi 2016’da gösterime girecek. Henüz bir isme sahip olmayan projenin başrollerini By the Sea için kamera karşısına geçen Brad Pitt ve 2015’in öne çıkan yapımlarından Macbeth‘de Lady Macbeth karakterine hayat veren Marion Cotillard paylaşıyor. Senaryosu Steven Knight tarafından kaleme alınırken; film, İkinci Dünya Savaşı yıllarında Max Vatan ve Marianne Beausejour adlı iki suikastçının Alman bir memuru öldürmek üzere çıktıkları görevde birbirlerine aşık olarak evlenmelerini konu alıyor. Ne yazık ki çok geçmeden eşinin çift taraflı ajan olduğunu öğrenen Vatan’ın onu öldürmekten başka çaresi kalmıyor.

Pitt ve Cotillard’lı Robert Zemeckis’in Yeni Filmi 2016’da Sinemalarda!

Paramount Pictures ve GK Film‘in desteklediği dramanın yapımcı kadrosu Cast Away ve Flight gibi filmlerde Zemeckis ile birlikte çalışan Steve Starkey‘i içinde barındırıyor. Starkey’e The DepartedBlood Diamond‘ın yapımcıları Denis O’Sullivan ve Graham King eşlik ediyor. Zemeckis’in yeni filminin çekimlerine ne zaman başlanacağına dair henüz bir bilgi olmasa da,  Pitt’i o zamana dek Angelina Jolie ile birlikte By the Sea‘de izleyebileceğiz.

Robert Zemeckis‘in yeni filmi Amerika’da 23 Kasım 2016 tarihinde beyazperdede olacak. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil. Gelişmeleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi