Yönetmen ve senaristliğini Olivier Assayas’ın üstlendiği “Clouds of Sils Maria” Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yer alabilir.

Başrollerinde Kristen Stewart, Juliette Binoche ve Chloé Grace Moretz gibi isimlerin yer aldığı filmin, henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde gösterilebileceği konuşuluyor. Eylül 2014’te Vancouver Film Festivali için Kanada’ya gidecek olan filmin Toronto’ya uğrayıp uğramayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

“Paris, Je T”aime”, “Summer Hours” ve “Clean” gibi yapımların ardındaki isim olan Fransız yönetmen Olivier Assayas‘ın merakla beklenen filmi başarılı bir aktris olan Maria Enders’in yirmi sene önce rol aldığı bir filmde kendisinin rolünü oynayacak genç oyuncuyu görünce geçmişiyle, kariyeriyle ve hayatıyla yüzleşmeye başlamasını konu alıyor.

the clouds of sils maria- filmloverss

23 Mayıs 2014’te Cannes Film Festivali‘nde prömiyerini yapan film, geçtiğimiz aylar boyunca İsviçre, Almanya, Polonya, İtalya ve Finlandiya gibi birçok ülkede düzenlenen festivallerde gösterimini gerçekleştirmişti.

Avrupa’da 2014 sonbaharında vizyona girecek olan ‘Clouds of Sils Maria’nın Türkiye vizyon tarihi şuan için belirsiz.

[youtube video_id=”khuW_KMwPkk#action=share” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi