Osmanlı Devleti’nin son yıllarından ve Ermeni Tehciri’nden izler göreceğimiz The Promise filminin başrollerinde Christian Bale ile Oscar Isaac’in yer alması bekleniyor.

The Wrapın haberine göre, yönetmenliğini 2007 yılından beri uzun metrajlı bir film çekmeyen ve bu süreçte çektiği kısa filmlerden The Shore ile Oscar kazanan Terry George‘un üstleneceği ve epik bir aşk hikayesini anlatacak olan The Promise‘ın başrollerinde Christian Bale ve Oscar Isaac yer alacak.

Senaryosu Terry George ve Bir Geyşanın Anıları (Memoirs Of A Geisha) ile Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (The Curious Case Of Benjamin Button) filmlerinin senaristi olarak tanıdığımız Robin Swicord tarafından kaleme alınacak The Promise; Osmanlı Devleti’nin son yıllarında geçecek. Emeni Tehciri’nin perde arkasını da göreceğimiz film; Chris ile Michael ismindeki iki erkeğin, güzel ve sofistike bir kadın olan Ana‘ya aşık olmasına odaklanacak.

The Promise İçin Belirlenen Bir Vizyon Tarihi Yok

Christian Bale tarafından canlandırılacak olan Chris, savaş alanında olmayı seven ünlü bir Amerikalı gazetecidir ve bir kadına aşıktır. Oscar Isaac tarafından canlandırılacak olan Michael ise aynı kadına aşık bir tıp öğrencisidir ve bu aşk onu geleneklerle kalbi arasında bir seçim yapmaya zorlayacaktır.

Çekimlerine önümüzdeki sonbahar aylarında, Portekiz ve Kanarya Adaları’nda başlanması beklenen The Promise için belirlenmiş bir vizyon tarihi henüz yok ancak filmin 2016 yılındaki ödül sezonuna damga vuracak filmlerden biri olmasını bekliyoruz.

Hazırlayan: İbrahim Cem Özsefil

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi