Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Arif v 216’nın fragmanı yayınlandı. Film, G.O.R.A’dan hatırladığımız ve Ozan Güven’in canlandırdığı robot 216 ile Arif’in maceralarını konu alacak. 

Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren ve sinemaseverler tarafından çok sevilen bilimkurgu soslu komedi filmi G.O.R.A’nın sevilen iki karakteri Arif ile 2016’nın maceralarını konu alacak Arif v 216 uzun zamandır merakla bekleniyor. Özellikle Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyurular ile heyecan artarken, filmden de ilk fragman yayınlandı.

Arif v 216’nın Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yine Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama ile 2018 yılında vizyona gireceğini öğrendiğimiz filmden yayınlanan ilk fragmana bakacak olursak G.O.R.A’yı özleyenleri tatmin edecek bir yapımın geldiğini müjdeleyebiliriz.

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Kıvaç Baruönü yapıyor. Filmle ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi