Cate Blanchett; Aaron Sorkin’in senaristliğini üstlendiği yeni filminde I Love Lucy, The Lucy–Desi Comedy Hour, The Lucy Show gibi sitcomlarıyla tanınan Lucille Ball’u canlandıracak.

Şu sıralar 13 farklı karaktere hayat verdiği Manifesto filmiyle gündemde olan  Cate Blanchett; kariyeri boyunca bir çok farklı karakteri muazzam bir şekilde canlandıran ve her filminde oyunculuğunun farklı bir yönünü izleyiciye gösteren muhteşem bir isim. The Aviator ve Blue Jasmine filmleriyle Oscar kazanan başarılı oyuncu, aynı zamanda uzun bir süredir her yönetmenin çalışmak isteyeceği isimlerin başımda geliyor. İzleyiciyi derinden etkileyen, inandırıcı ve abartısız oyunculuğuyla göz dolduran Blanchett, yeni projeleri için hazırlıklarına da devam ediyor.

cate-blanchett-lucille-ball-u-canlandıracak-2-filmloverss

Cate Blanchett Lucille Ball’u Canlandıracağı Biyografik Film: Lucy and Desi

Deadline‘ın haberine göre Cate Blanchett, yeni filminde I Love Lucy, The Lucy–Desi Comedy Hour, The Lucy Show gibi sitcomlarıyla tanınan ünlü oyuncu Lucille Ball’u canlandıracak. Amazon’un haklarını yakın bir dönemde satın aldığı, 2015 yılından beri yapım aşamasında olan projenin ismi ise Lucy and Desi olacak.

Aaron Sorkin’in senaryosunu kaleme alacağı film; Lucille Ball‘un kariyerini ve 1940’tan 1960’a kadar evli kaldığı Kübalı müzisyen Desi Arnaz’le olan özel yaşamını izleyiciye aktaracak. Film, çiftin çocukları Desi Arnaz Jr. ve Lucie Arnaz‘ın anılarından uyarlanacak ve ikili, aynı zamanda filmde yapımcı olarak yer alacak.

Cate Blanchett, aslında Katharine Hepburn‘ü canlandırdığı The Aviator filmiyle biyografik filmlere pek de yabancı bir isim değil. Dolasıyla Altın Küre ve Emmy ödülü kazanmış, aynı zamanda Desilu adlı stüdyoyu kurarak Hollywood’un ilk kadın televizyon yapımcılarından biri olan Lucille Ball’u harikulade bir şekilde canlandıracağından adımız gibi eminiz.

Şu an için belirlenmiş bir çekim ya da vizyon tarihi bulunmayan, yönetmeni ise henüz belli olmayan filmle ilgili yeni gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi