3 Temmuz’da vizyona girecek olan Büyük Oyun filminin kitabı Net Genç etiketiyle yayınlandı.

Büyük Oyun, Danimarka’dan Vietnam’a; Amerika’dan Yeni Zelanda’ya kadar 25 ülkede yayınlandı. İngiliz romancı Dan Smith’in yazdığı romadan uyarlanan aynı isimli filmde, Samuel L. Jackson ile birlikte Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş da oynuyor.

buyuk-oyun-big-game-1-filmloverss

Büyük Oyun’un konusu ise şöyle:

Sadece ok ve yayla ormanın derinliklerine yollanan Oskari, köyüne bir avla dönmek zorundaydı. Yetişkin olduğunu kanıtlamalıydı. Oysa Oskari, avlayacak hayvan bulmak yerine ABD Başkanı’nı taşıyan Air Force One uçağını bulmuştu. Dünyanın en güçlü adamı soğuk Finlandiya ormanlarında genç bir çocuğun korumasıyla hayatta kalabilir mi?

buyuk-oyun-afis-filmloverss

Büyük Oyun Filmi Hakkında

Dan Smith imzalı aynı isimli romandan beyazperdeye uyarlanan Büyük Oyun (Big Game) filminin yönetmenliğini Jalmari Helander üstleniyor. Filmin başrolünde efsane oyuncu Samuel L. Jackson yer alırken deneyimli oyuncuya filmde Onni Tommila, Felicity Huffman, Victor Garber, Ted Levine, Jim Broadbent, Ray Stevenson ve Mehmet Kurtuluş eşlik ediyor.

buyuk-oyun-big-game-2-filmloverss

Helander’in yeni projesi ilk olarak 2013’te duyurulmuştu, ardından Samuel L. Jackson’ın Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı canlandıracağı haberleri filme daha fazla ses getirmişti. Geçtiğimiz yıl Uluslararası Toronto Film Festivali’nde(TIFF) gösterime giren Big Game, filmin arkasında yatan fikrin, mizah ve macerayı eş zamanlı olarak yakalayamadığı eleştirileri ile gündeme gelmişti.

buyuk-oyun-big-game-3-filmloverss

Büyük Oyun 3 Temmuz’da vizyona girecek. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi