Geceyarısından Önce

SONY-BDOS-01_Onesheet4.16.13_Layout 1

Yönetmen: Richard Linklater

Tür: Romantik – Dram

Süre: 109′

Ülke: ABD

Konu: Jesse ve Celine’nin aşk hikâyesi kaldığı yerden 9 yıl aradan sonra tekrar izleyici karşısında. Çiftin iki kızı vardır ve Paris’te yaşamaktadırlar. Değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan’da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları, beklenmedik gelişmelerle dolu bir güne dönüşecektir.

[youtube video_id=”Kv6JWoVKlGY” width=”600″ height=”350″]

Pasifik Savaşı

Pasific Rim - Filmloverss

Yönetmen: Guillermo del Toro

Tür: Bilimkurgu – Aksiyon

Süre: 131′

Ülke: ABD

Konu: Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca büyük bir savaş başlar, özel bir silâh üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar beyin gücüyle yönetilir ama onlar bile Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajerdir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.
Filmin eleştirisi: Pasifik Savaşı

[youtube video_id=”Ef6vQBGqLW8″ width=”600″ height=”350″]

Manyak

Maniac - Filmloverss

Yönetmen:  Franck Khalfoun

Tür: Korku

Süre: 89′

Ülke: ABD – Fransa

Konu: Utangaç ve içine kapanık Frank, bir cansız manken dükkânının sahibidir. Karşı koyamadığı cinayet işleme isteğini içinde tutmaya çalışmaktadır. Sergisi için yardım istemeye gelen genç sanatçı Anna ile tanıştığı gün hayatı değişir. Dostlukları geliştikçe Frank, Anna’yı takıntı haline getirir ve öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkar.
Filmin eleştirisi: Manyak

[youtube video_id=”azz66j_VziI” width=”600″ height=”350″]

Sen Gitmeden Önce

not fade away - filmloverss

Yönetmen: David Chase

Tür: Dram

Süre: 112′

Ülke: ABD

Konu: En başta amaçları sadece kızları etkilemek olan üç genç erkek bir rock grubu kurarak kısa süre içinde kendilerini tamamen müziğin ruhuna kaptırırlar. İnişler ve çıkışlarla dolu bu zorlu yolda aşk, arkadaşlık ve baba-oğul ilişkilerinde pek çok tecrübe yaşayacaklardır. Film, dönem ruhunu ortaya çıkarmak için prodüksiyon detaylarından taviz vermeyen bir anlayışla yapıldı.

[youtube video_id=”PeOO_6UZzuA” width=”600″ height=”350″]

Gönlümü Çaldın

one small hitch - filmloverss

Yönetmen: John Burgess 

Tür: Romantik Komedi

Süre: 100′

Ülke: ABD

Konu: Çok iyi iki arkadaş olan Josh ve Molly, Josh’un ölmek üzere olan babasını mutlu edebilmek için nişanlı numarası yapmak için anlaşırlar. Olayların sonrasında birbirlerine karşı hisler beslemeye başlarlar. İkisi de ciddi kararlar almak zorundadır. Ya bu oyuna son verecekler yada birlikte Chicago’da yeni bir hayat kuracaklardır.
[youtube video_id=”LsGtVpshrtQ” width=”600″ height=”350″]

Ceset

ceset - filmloverss

Yönetmen: Oriol Paulo

Tür: Gerilim

Süre: 108′

Ülke: İspanya

Konu: İş kadını Mayka’nın cesedi morgdan kaybolur. Kadının ölümünün sırrı henüz çözülememişken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini henüz kaybetmiştir. Olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davadaya dahil hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir.
Filmin eleştirisi: Ceset

[youtube video_id=F3oJCb_duSw” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi