Brad Pitt, merakla beklenen devam filmi Deadpool 2 ‘da Cable karakteri için düşünülen isimler arasında yer alıyor.

Süper kahraman filmlerinin çehresini değiştiren, hatta geçtiğimiz yıla bir nevi damga vuran Deadpool’un merakla beklenen devam filmiyle ilgili gelen haberler hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cable’a hayat vermesi düşünülen isimlerin başında Michael Shannon’ın yer aldığını öğrenmiştik; şimdi ise konuşulan isim Brad Pitt!

Hatırlarsanız Logan’ın vizyona girmesinin ardından Deadpool’dan Logan’a bolca selam çakan bir video yayınlanmış ve o videoda filmin yönetmeni David Leitch ve Ryan Reynolds‘un belirttiği üzere Cable’a kimin hayat vereceğinin yakın zamanda açıklanacağı vurgulanmıştı. Aslında uzun zamandır bu karakter üzerinden tahminler söz konusuydu. Mesela; geçtiğimiz aylar içinde karakter için Kyle Chandler ve Stranger Things’teki performansıyla konuşulan David Harbour‘un düşünüldüğü konuşulmuş; son haberine göre ise oklar Michael Shannon’ı göstermişti.

deadpool-2-filmloverss

Brad Pitt Deadpool 2 ‘da Cable Karakterine Hayat Verebilir

Son gelen habere göre ise Brad Pitt Deadpool 2’da Cable karakterine hayat vermeyi düşündüğünü açıkladığını öğreniyoruz. Üstelik bu düşünce tek taraflı değil. Süper kahraman filmlerinden genelde uzak duran Pitt’i Deadpool gibi farklı bir anti süper kahraman filminde izleyecek olmak da oldukça ilgi çekici olabilir. Ancak, hala kimin canlandıracağı konusunda belirsizliği korunan Cable karakterine, Shannon’un canlandırma ihtimali bir tık önde gibi… Çekimlerine yaz aylarında başlanacak olan Deadpool 2’nun ne zaman vizyonda olacağını ise henüz bilmiyoruz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi