Önceki Sayfa2 / 2Sonraki Sayfa

Angelina Jolie / The Rolling Stones – Anybody Seen My Baby

The Rolling Stones’un 2012 yılında yayınlanan klibinde, Angelina Jolie şarkıya ve klibin atmosferine olan uyumu ve güzelliğiyle tüm izleyenleri kendisine hayran bırakıyor.

Shia LaBeouf / Sia – Elastic Heart

Oyunculuğu dışında davranışlarıyla da adından söz ettiren Shia LaBeouf bu kez Sia’nın kliplerinde gösterdiği performansla ünlenen Maddie Ziegler’e eşlik ediyor. Klipte bir kafes içerisinde performans sergileyen Shia LaBeouf ve Maddie Ziegler’in birbiriyle uyumu ise harika.

Elijah Wood, Seth Rogen ve Danny McBride/ Beastie Boys – Make Some Noise

Seth Rogen ve ekibi bu sefer Beastie Boys’un Make Some Noise şarkısıyla şehri alt üst ediyor. Elijah Wood, Seth Rogen ve Danny McBride’ın ön planda olduğu klipte aynı zamanda Kirsten Dunst, Will Ferrel, John C. Relly, Steve Buscemi, Jack Black, Will Arnett ve Orlando Bloom gibi ünlü isimler de var.

Robert Downey Jr. / Elton John – I Want Love

Tamamı tek planda çekilen klipte Robert Downey Jr. dekorları olmayan görkemli bir evde Elton John’un duygu yüklü I Want Love adlı parçasına eşlik ediyor.

Scarlett Johansson / Justin Timberlake – What Goes Around…Comes Around

Kariyerinde yalnızca müzisyenlik değil oyunculuk da bulunan Justin Timberlake, What Goes Around…Comes Around adlı şarkısının klibinde başrolü Scarlett Johansson ile paylaşıyor. Klipte şarkının duygusal tonlarına ikilinin arasında görülen muhteşem uyum eşlik ediyor.

Önceki Sayfa2 / 2Sonraki Sayfa
Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi