Beyoğlu Sineması’nı kurtarmak için hayata geçirilen Beyoğlu Sineması Kartı’nın satışlarına ünlü sanatçılar destek veriyor. 

Beyoğlu simgelerinden biri olan 28 yıllık Beyoğlu Sineması’nın borçları nedeniyle kapanmasını önlemek için hayata geçirilen “Beyoğlu Sineması Kartı” satışları, ünlü sanatçılardan gelen destekle sürüyor.

Haziran ayı sonunda kapanacağını açıklayan Beyoğlu Sineması’nı kurtarma projesi, sinema yazarları Cem Altınsaray ve Utku Ögetürk’ün önderliğinde imece çalışmalarla devam ediyor.

Beyoğlu Sineması Kartı, Ünlülerin Elinden Satışta!

beyoglu-ahmet-mumtaz-taylan-filmloverss

Beyoğlu Sineması’nın yaşaması için destek veren sinema ve dizi sektöründen oyuncular, şimdi kart satışlarına da farklı yöntemler ile katkıda bulunuyor. Kendi kartlarını alan oyuncuların destek videolarını sosyal mecradan yayınlamalarının ardından şimdi de her hafta farklı sanatçılar Beyoğlu Sineması içinde kurulan standda kart satışını bizzat yapıyor.

31 Temmuz Pazartesi akşamı, kart satış bankosunda destek veren oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’dan kartlarını almaya gelen sinemaseverler keyifli anlar yaşadı.

2 Ağustos Çarşamba akşamı ise 18.00-20:00 arasında oyuncu-yazar Ercan Kesal, “Beyoğlu Sineması Kartı” satışlarını gerçekleştirecek.

Önümüzdeki günlerde farklı ünlü isimler projeye destek vermeye devam edecek, isimler ve günler sinemanın sosyal mecra hesaplarından duyurulacak.

#SinemamaSahipÇıkıyorum projesine destek vermek isteyenler, Beyoğlu Sineması’na giderek kartını sevdiği bir sanatçının elinden alırken keyifli bir anıyla dayanışmanın bir parçası olacak. Bu unutulmaz anlar hem belleklerimizde yer edecek hem de Beyoğlu’nun belleği haline gelmiş Beyoğlu Sineması’na da kıymetli bir katkı sağlamış olacak.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi