Başrollerinde Benicio Del Toro ve Tim Robbins’in yer aldığı Fernando Leon de Aranoa’nın yeni filmi A Perfect Day’in yeni fragmanı yayınlandı.

İspanyol yönetmen Fernando Leon de Aranoa‘nın bu yılki Cannes Film Festivali’nde Director’s Fortnight kapsamında dünya prömiyerini yapan yeni filmi A Perfect Day‘in başrollerinde Benicio Del Toro ve Tim Robbins yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Olga Kurylenko, Melanie Thierry ve Fedja Stukan bulunuyor.

a-perfect-day-benicio-del-toro-2-filmloverss.jpg

Film, çatışma bölgesindeki bölünmüş bir toplumun su kaynağını kurtarmak için zamana karşı yarışan beş yardım görevlisini konu alıyor. Beş yardım görevlisini kısaca tanıtmak gerekirse eğer; Sophie (Thierry) bölgeye yeni gelmiştir ve yardım etmek istiyordur, Mambru (Del Toro) savaş bölgesinde çok şeye tanıklık etmiştir ve artık eve dönmek istiyordur, Katya (Kurylenko) bir zamanlar Mambru’yla birlikte olmak istemiştir, Damir (Stukan) yalnızca savaşın bitmesini istemektedir ve B (Robbins) ne istediğini pek bilmemektedir.

A Perfectt Day - filmloverss

A Perfect Day Cannes’da İlgi Odağı Oldu

Directors Fortnight’ta prömiyerini yaptıktan sonra filmin hakları, dünyanın dört bir tarafından onlarca dağıtım şirketi tarafından satın alındı. A Perfect Day ülkemizde Mars aracılığıyla vizyona gireceği bilgisi gelse de filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

a-perfect-day-benicio-del-toro-filmloverss

Amador, Princesas ve beş dalda Goya Ödüllü Mondays in the Sun filmlerinin yönetmeni Fernando Leon de Aranoa’nın yeni kara komedi filmi A Perfect Day’in yılın öne çıkan filmlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Filmden tüm gelişmeleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

A Perfect Day’den yayınlanan ilk fragmanı izlemek için tıklayın. Filmin yeni fragmanına ve filmden yayınlanan postere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hazırlayan: Elif Güngör

a-perfect-day-poster-filmloverss

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi