Bağımsız filmleriyle tanıdığımız yetenekli yönetmen Ry Russo-Young imzasını taşıyan Ben Ölmeden Önce – Before I Fall’dan Türkçe altyazılı klip yayınlandı.

‘Twilight neslinin Groundhog Day’i’

Aynı güne hapsolan Phil’in hikayesinin anlatıldığı 1993 yapımı Groundhog Day’i hatırlıyorsunuzdur. Şimdi ise vizyonla buluşmak için günleri sayan 90’lı yılların unutulmaz yapımlarından biri olan Groundhog Day’in hikayesine benzer konusuyla dikkat çeken Before I Fall ile karşı karşıyayız. You Won’t Miss Me, Nobody Walks gibi bağımsız yapımlarıyla tanınan Ry Russo-Young’ın yönetmenliğini üstlendiği Before I Fall, aynı güne hapsolmuş Samantha’nın gizemli hikayesini anlatıyor. Filmin senaryosunu ise daha çok gençlik filmleri ile adını duyurmuş Maria Maggenti kaleme aldı.

Ben Ölmeden Önce – Before I Fall’dan Türkçe Altyazılı Klip!

Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren; Lauren Oliver’ın aynı isimli çok satan kitabından beyazperdeye uyarlanan Before I Fall’un başrollerinde Zoey Deutch, Halston Sage, Cynthy Wu, Medalion Rahimi, Jennifer Beals ve Diego Boneta gibi isimler yer alıyor. Daha önce yayınlanan ve merakımızın artmasına sebep olan fragmanından sonra şimdi de filmden yeni bir klip yayınlandı. Daha önce yayınlanan klipten farklı olarak filmin gizemli atmosferini bizlerle buluşturan yepyeni klibe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

-Sence öldükten sonra insanlar hakkında ne diyecek?

17 yaşındaki Samantha okulda harika bir arkadaş grubuna ve mükemmel sevgiliye sahiptir. Ancak bir gün her şey değişir. Geçirdiği bir kaza sonucu Samantha esrarengiz bir şekilde, tekrar tekrar aynı günü yaşamaya başlar. Her sabah aynı güne uyanan Samantha, gün boyunca herkesin ne yaptığını biliyor fakat ne denerse denesin sonunda günü baştan yaşamaya başlıyor. Hayatınızı kökünden değiştirmek ve gerçek aşkı bulmak için tek bir gün bile farklılık yaratabilir mi? 

before-i-fall-4-filmloverss

before-i-fall-5-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi