Vizyon tarihi yaklaştıkça hayranlarına küçük sürprizlerle yenilikler yapmayı seven The Dark Knight Rises ekibi bu eylemlerine bir yenisini daha ekledi.

Viral marketing çalışmaları kapsamında yayınlanan The Gotham Observer gazetesinden başlıklar, filmi merakla bekleyen kitleyi daha da heyecanlandıracak.

 Gazetede Başkan Garcia’nın ulusal tatil olarak bahsettiği gün, “Harvey Dent Günü” ilan edildi ve şehirde bir anma töreni hazırlandığı duyuruldu.  Gotham Rogues takımının da bugüne özel bir yardım maçı yapacağı açıklandı, ki bu da bize fragmanda Bane’in koca stadyumu çökerttiği sahneyle ilgili ipuçları vermeye fazlasıyla yetti. Aynı zamanda Wayne Malikanesinde yapılacak olan Private Party hakkında da bir takım bilgiler içeren haber oldukça heyecan verici.

Gazetenin bir başka sayfasıysa Catwoman’ın hırsızlık maceraları hakkında ipucu veriyor. Son 72 saat içerisinde rapor edilen 8 hırsızlıkla ilgili eldeki tek ortak ipucu siyahlar giyen bir kadın figüru olarak belirtildi.

 Dijital olarak yayınlanan gazete filme dair gizemli ipuçları paylaşarak merakla bekleyen seyircinin heyecanını katlamayı hedefliyor. Bu, filmin 3. viral çalışması. Daha önce de Bane’in gizli planları ve Dr. Leonid Pavel’in uluslar arası bültenle arandığı fotoğrafları yayınlanmıştı. 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi