Merakla beklenen Batman v. Superman: Dawn of Justice’ın hikayesine dair henüz resmi bir açıklama yapılmasa da konuyla ilgili birçok spekülasyon gündemdeki yerini koruyor. 

Geçtiğimiz günlerde Bad Ass Digest’ta yer alan habere göre, yönetmen ve senarist Zack Snyder’ın yeni filminde Batman, yıllardır gözden uzakta suçluların peşindedir. Dolayısıyla bir şehir efsanesi olduğuna inanılan kahramanın durumunun, rolü oynayan Ben Affleck için uygun olduğu konuşuluyor.

İlerleyen yaşından ötürü Bruce Wayne’nin de toplumdan tecrit bir hayat yaşaması gerektiği Snyder tarafından uygun bulunmuş durumda.

Ancak bu kez Batman sokaklarda yalnız değil. Superman ve onun yörüngesindeki Wonder Woman da suçluların peşinde olacak.

Oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Amy Adams, Gal Gadot, Diane Lane, Jesse Eisenberg ve Henry Cavill gibi isimlerin bulunduğu yapım, Christopher Nolan’ın 2005, 2008 ve 2012 yapımlı üçlemesinin ardından, beyazperdeye uyarlanan yeni Batman filmi olacak.

Yapımcılığı Warner Bros. tarafından üstlenilen “Batman v. Superman: Dawn of Justice‘in 25 Mart 2016’da gösterime gireceği açıklandı. Filmin Türkiye’de 6 Mayıs’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi