Batman v. Superman : Dawn of Justice filminden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hikaye ile alakalı yeni bilgiler , kast dedikodusu ve en önemlisi Ben Affleck’in filme dahil olma süreci ile ilgili yeni açıklamaları gündemdeki yerini aldı.

Batman v. Superman: Dawn of Justice filmi ile ilgili yaklaşık bir senedir konuşuluyor, tartışılıyor. Zack Snyder‘ın filmin yönetmeni olarak seçilmesi, Ben Affleck‘in de Batman‘i canlandıracak isim olması nedeniyle Warner Bros.‘un kararları sorgulanır hale geldi. Ben Affleck gibi Hollywood’un gediklisi ünlü bir oyuncu daha önceden sanal ortamdan kendisine yöneltilen ağır eleştirilere hazırlıklı olduğunu ve stüdyonun da kendisine güveninin tam olduğunu söylemişti.

Ben Affleck yeni açıklamalarında tekrardan rolü ile ilgili konuştu: “Warner Bros. beni olası tepkilere karşı uyarmıştı. Kendime güveniyorum. Eğer içgüdülerime güvenmeseydim Batman rolünü almazdım. Chris Terrio senaryoda harika bir iş çıkarmış, Zack Snyder görsellik açısından usta bir yönetmen. Şartlar da böyleyken yapamayacağımı düşünseydim bu işe girmezdim”.

batman-v-superman-dawn-of-justice-poster-filmloverss

Ayrıca Batman v. Superman: Dawn of Justice’ da geçecek olay örgüsünün Man of Steel‘de yaşananlarla arasında kritik bir bağ olacağı yeni gelen bilgiler arasında.

Son olarak, resmen açıklanmasa da Zack Snyder’ın yönettiği Sucker Punch‘ta da rol alan Jena Malone‘un Batman v. Superman: Dawn of Justice’ ın kadrosuna katılacağı haberi filmin forumlarında dolaşmakta.

İzleyici karşısına çıkana kadar gündemden düşmesi zor gözüken Batman v. Superman: Dawn of Justice 24 Mart 2016‘ da vizyona girecek.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi