zwPn9ZnbCo0


Başrollerde Taron Egerton ve Jamie Foxx’un yer aldığı Robin Hood’tan yeni fragman yayınlandı.

Daha önce beyazperdeye defalarca kez uyarlanmış Howard Pyle imzalı klasik eser Robin Hood, son olarak başrollerde Russell Crowe ve Cate Blanchett’in yer aldığı 2010 yapımı Ridley Scott filmiyle beyazperdeye uyarlanmış ancak film, pek de olumlu geri dönüşler almamıştı.

Aradan geçen 8 yılın ardından bu sene başka bir Robin Hood uyarlaması seyirciyle buluşacak.

Başrollerde Taron Egerton ve Jamie Foxx’un Yer Aldığı Robin Hood’tan Yeni Fragman Yayınlandı

Yönetmenliğini Peaky Blinders ve Black Mirror dizilerinin yönetmeni olarak tanıdığımız Otto Bathurst‘un yönettiği yeni Robin Hood filmi aşina olduğumuz hikâyeye farklı bir bakış açısı getirme amacıyla yola çıkıyor. Yönetmenin Robin Hood’u yalnızca zenginden alıp fakire veren biri olarak değil, gerçek bir devrimci anarşist ve gerçekliği sorgulayan bir karakter olarak tanımlamasından yola çıkarak filmin odak noktasının bu bakış açısıyla şekilleneceğini öngörebiliriz. Ancak yayınlanan fragman, Robin Hood’un bu janradaki diğer gişe filmlerinden pek de farklı olmayacağını gösterir nitelikte.

Kingsman serisiyle tanınan Taron Edgerton‘ın Robin Hood’a, Jamie Foxx‘un ise Little John’a hayat verdiği filmde ikiliye Jamie Dornan, Eve Hewson ve Ben Mendelsohn gibi isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosu ise Ben Chandler ve David James Kelly ikilisine ait.

Robin Hood, 23 Kasım‘da sinemalarda olacak.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi