9vwyB1YelnY


Başrolde Zachary Levi’nin yer aldığı DC Genişletilmiş Evreni filmi Shazam!’dan ilk fragman yayınlandı.

Büyük umutlarla beklenen Batman v Superman ve Justice League filmleriyle hayal kırıklığı yaşatan DC Genişletilmiş Evreni, şimdilik odağını başka filmlere çevirmiş gibi görünüyor.

21 Aralık 2018’de vizyona girecek olup fragmanı merakla beklenen Aquaman ve çekimleri devam eden Wonder Woman 1984, DC’nin yakın zamanda vizyona girip evrenin üzerindeki kara bulutları dağıtmasını umduğu iki filmi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu iki filmin arasında vizyona girecek bir DC filmi daha var: Shazam!.

Başrolde Zachary Levi’nin Yer Aldığı Shazam!’dan Fragman Yayınlandı

14 yaşındaki bir çocuk olan Billy’nin “SHAZAM!” diyerek bağırdığı anda yetişkin bir süper kahramana dönüşmesinin hikâyesini konu edinen filmin senaryosu ise Henry Gayden ve Darren Lemke ikilisine ait. Tarz olarak karanlık bir yerde duran çoğu DC filminin aksine oldukça eğlenceli olacağı söylenen filmde Shazam!’ı canlandıracak Levy’ye Billy rolündeki Asher Angel‘in yanı sıra Jack Dylan Grazer, Mark Strong, Grace Fulton, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand, Cooper Andrews, Marta Milans ve Ron Cephas Jones gibi isimler eşlik edecek.

Shazam!’ın 5 Nisan 2019‘da vizyona girmesi planlanıyor. Filmin Comic Con’a özel fragmanı için sizleri şöyle alalım.

Hepimizin içinde bir süper kahraman vardır, sadece dışarı çıkarmak için biraz sihire ihtiyaç vardır. Billy Batson’ın(Angel) olayı tamamen bir kelimeyi bağırmasıyla başlıyor ‘SHAZAM!’. Bu 14 yaşındaki şehirli evlatlık çocuk eski bir büyücünün sayesinde yetişkin bir süper kahraman Shazam!’ a dönüşüyor. İçten içe hala çocuk olan bir yetişkin süper güçleri oolsa neler yapardı? Uçar mıydı? X-ray görüşü olur muydu? Şimşeklere dokunur muydu? Okulu asar mıydı? Shazam! Kendi sınırlarını çocuksu ve eğlenceli bir biçimde test ederken, kötü Dr. Thaddeus Sivana’ya karşı savaşmak için güçlenek zorundadır.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi