irs72-qc01Y

Yönetmenliğini geçtiğimiz yıl Land of Mine ile Oscar adaylığı elde etmiş olan Martin Zandvliet’in üstlendiği Jared Leto’lu The Outsider’dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

İlk Oscar’ını kazandığı 2013 yapımı Dallas Buyers Club’ın ardından yalnızca Suicide Squad ve geçtiğimiz yıl vizyona giren Blade Runner 2049’da izleme şansı bulduğumuz Jared Leto, bu yıl başrolünde yer aldığı yeni filmi The Outsider ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

II. Dünya Savaşı’nın sonrasında geçen film, hapisteki bir Amerikan askerinin Yakuza’ya üye hücre arkadaşı tarafından kurtarılmasının ardından suç örgütüne katılmasının hikayesini anlatıyor. The Outsider’ın yönetmen koltuğunda ise geçtiğimiz sene Danimarka’nın Oscar adayı olan Land of Mine’ın da yönetmenliğini üstlenmiş olan Martin Zandvliet oturuyor.

the-outsider-yabanci-netflix-filmloverss

Başrolde Jared Leto’nun Yer Aldığı Netflix Filmi Outsider’dan Fragman Yayınlandı

Senaryosunu daha önce Bastille Day’in senaristliğini yapmış Andrew Baldwin‘in yazdığı filmin oyuncu kadrosunda ise Jared Leto’nun yanı sıra Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Shioli Kutsuna, Emile Hirsch, Raymond Nicholson, Rory Cochrane, Nao Omori ve Min Tanaka gibi isimler yer alıyor. Filmin tarzına ve fragmanına bakacak olursak The Last Samurai ile John Wick arasında bir yerde durduğunu söylemek mümkün gibi görünüyor.

Ülkemizde Yabancı ismiyle 9 Mart‘ta Netflix Türkiye aracılığıyla ekranlara gelecek The Outsider’dan yayınlanan ilk fragman için sizleri şöyle alalım. Başrolü ve yönetmeniyle umut veren film hakkında sizin görüşleriniz neler?


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi