Başrollerde Isabelle Huppert ve Gaspard Ulliel’in yer aldığı Eva’nın ön gösterimi 1 Ağustos’ta Başka Çarşamba’da!

Fransız yönetmen Benoît Jacquot, 2016 yapımı À jamais’in ardından bu yıl Eva ile geri dönüyor.

James Hadley Chase’in 1945 yılında yayımlanan Eve isimli romanından beyazperdeye uyarlanan Eva’nın başrollerini usta oyuncu Isabelle Huppert ve Xavier Dolan’ın vizyona giren son filmi olan It’s Only the End of the World’ün de başrolünde yer almış olan Gaspard Ulliel paylaşıyor.

Başrolde Isabelle Huppert’in Yer Aldığı Eva’nın Ön Gösterimi 1 Ağustos’ta Başka Çarşamba’da!

Filmin resmi sinopsisi ise şöyle:

Ölen müşterisinin yazdığı oyun metnini çalan genç ve yakışıklı jigolo Bertrand; bir yıl sonra başarılı, popüler ve merakla takip edilen bir oyun yazarı haline gelmiştir. Artık Paris’te lüks bir dairede yaşayan ünlü yazarın tek sorunu yazması gereken yeni oyunudur. Bu arayış içinde bir gün, gizemli ve çekici bir eskort olan Eva’yla tanışır. Aralarındaki ilişki, zamanla Bertrand’ın hayatını mahvedecek bir takıntıya dönüşecektir. İki başarılı oyuncu Isabelle Huppert ile Gaspard Ulliel’i bir araya getiren Eva, 68. Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı için yarıştı.

Başka Sinema’nın dağıtımcılığında 3 Ağustos‘ta vizyona girecek olan film, bunun öncesinde 1 Ağustos‘ta Başka Çarşamba’ya konuk oluyor.

Eva’nın Başka Çarşamba salon ve seans bilgileri;

Altunizade Capitol Spectrum – 21:30

Beyoğlu Sineması: 21:00

Boğaziçi Üniversitesi SİNEBU: 19:00

Kadıköy Sineması – 21:00

Levent Metrocity Cinema Pink – 21:30

Ankara Kızılay Büyülü Fener – 21:00

İzmir Karaca Sineması – 19:15


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi