Yerli ve yabancı filmleri herkesten önce izleyebileceğiniz Başka Sinema salonları, 1 Kasım 2013’ten itibaren seyircisiyle buluşuyor.

İzleyicisine, aynı salonda en az üç film sunacak olan Başka Sinema’da filmler görmenize yetecek kadar uzun süre vizyonda kalacak. Üstelik seanslarda (110 dakikadan uzun değilse) ara verilmiyor. Sürpriz film geceleri, kısa filmler, gala gösterimleri, seanslardan sonra film ekibiyle sohbetler, izleyicinin katkısıyla yaratılacak  etkinlikler ve hep seyretmek istediğiniz ama kaçırdığınız filmler Başka Sinema’da sizi bekliyor.

Başka Sinema, 1 Kasım 2013’ten itibaren Beyoğlu Beyoğlu, Altunizade Capitol, Kadıköy Rexx ve Ankara Büyülü Fener Kızılay sinemalarında sıra dışı seans akışı ve sürpriz gösterimleriyle hayata geçiyor.

Başka Sinema, Onur Ünlü’nün ticari gösterime sokmadığı Sen Aydınlatırsın Geceyi adlı filmiyle start alıyor. Programda; Blue is the Warmest Color, Frances Ha ve Inside Llewyn Davis gibi yılın öne çıkan filmleri de gösterilecek.

Başka Sinema gösterim takvimini görmek için tıklayınız

 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi