Farklı bir dizi formatıyla izleyiciyi buluşturacak olan 7 Yüz, yakın zamanda BluTV’de birbirinden başarılı isimleri ağırlayarak muhteşem bir seyirliğe imza atacak gibi görünüyor.

Bir Film’in yapımcılığında gerçekleştirilecek olan 7 Yüz’ün her bölümü farklı bir hikayeyi konu alacak. Birbirinden farklı hikayelerin ortak noktalarının sarsıcı yüzleşmeler olacağını ise şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yepyeni Bir Dizi Deneyimi 7 Yüz BluTV’de!

tunc-sahin-fl-roportaj-filmloverss

Dizi, kadrosunda Genco Erkal, Tilbe Saran gibi hayranlığın en üst noktasında olduğumuz iki usta ismin yanı sıra Melisa Sözen, Cem Davran, Engin Hepileri, Damla Sönmez, Ekin Koç, Sinan Tuzcu, Pınar Göktaş, Gizem Erdem ve Merve Dizdar gibi sektörün ön plana çıkan yetenekli oyuncularını da barındırıyor. Bu zengin oyuncu kadrosunun yanında projenin zengin bir yönetmen kadrosu da var. 4 ayrı yönetmen tarafından gerçekleştirilecek olan ve Türkiye dizi standartlarını göz önünde bulundurduğumuzda kulağa bir hayli farklı gelen 7 Yüz, Karışık Kaset filmiyle keyifli bir anlatıya imza atan Tunç Şahin, geçtiğimiz aylarda vizyona giren psikolojik gerilim filmi Kaygı’nın yönetmeni Ceylan Özgün Özçelik, Umut Aral ve Alphan Eşeli tarafından yönetilecek. Projenin fikir sahibi ise Tunç Şahin.

Kesinlikle Türkiye dizi sektörüne yepyeni bir soluk getireceği gerek oyuncu gerek yönetmen kadrosuyla gerekse fikrin çıkış noktasıyla oldukça açık olan 7 Yüz, BluTV’nin ses getiren projesi Masum’dan sonra yeniden yakalamaya ihtiyaç duyduğu ivmeyi geri kazandıracak gibi görünüyor.

7 ayrı filmik anlatıdan oluşacak olan 7 Yüz ile ilgili yeni bilgiler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi