SMpAKEYm8Qo

Atlanta’nın ‘Robbin Season’ olarak adlandırılan 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı.

Her yanında Donald Glover‘dan izler taşıyan FX dizisi Atlanta, 2016’da yayınlanmaya başladıktan sonra zaman içerisinde sevilerek kendine has bir kitle yaratmıştı.

Kendisini 30 Rock, Community ve Martian gibi işleriyle tanıdığımız Glover’ın yaratıcılığını üstlenip kimi bölümlerini yönettiği ve ayrıca başrolde de yer aldığı dizi, aralarında 2 Altın Küre ve 2 Emmy’nin yer aldığı birçok ödül kazanarak ses getirmişti. Hal böyle olunca dizinin yeni sezonu merakla beklenir olmuştu. Gelgelelim önümüzdeki aylarda vizyona girecek Solo: A Star Wars Story’nin oyuncu kadrosunda yer almasından dolayı Atlanta’nın çekimleri ertelenmiş ve dizinin yeni sezonu 2018’e sarkmıştı.

atlanta-season-2-donald-glover-zazie-beets-filmloverss

Atlanta’nın 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Robbin sezonu olarak adlandıran ikinci sezonun Atlanta’da Noel öncesi zaman dilimini temsil ettiğini belirtmekte de fayda var. Buna göre şehre insanların Noel’de birbirine hediyeler almasını fırsat bilen hırsızların kol gezdiği bir atmosfer hakim.

Başrolde bir kez daha Donald Glover’ın yer aldığı dizide oyuncuya Bryan Tyree Henry, Zadie Beets ve Lakeith Stanfield gibi isimler eşlik ediyor. İlk sezonda 7 bölüm yöneten Hiro Murai‘nin ilk 3 bölümünü yönettiği 2. sezon, 10 bölümlük ilk sezonun aksine 11 bölümden oluşacak.

1 Mart‘ta ekranlara geri dönmeye hazırlanan Atlanta’nın ‘Robbin Season’ından yayınlanan ilk uzun soluklu fragman için sizleri şöyle alalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi