Asghar Farhadi; çekimlerini İspanya’da gerçekleştireceği, Pedro Almodóvar’ın da yapımcılığını yapacağı filminden önce İran’da çekeceği bir başka filme hazırlık yapıyor. Yönetmenin bu filmde Shahab Hosseini ve Taraneh Alidoosti gibi oyuncular ile yeniden çalışacağı gelen diğer iddialar arasında.

Haziran ayında İranlı yönetmen Asghar Farhadi‘nin İspanya’da yeni bir film çekeceğini duyurmuştuk. Oyunca kadrosunda Penelope Cruz’un yer aldığı filmin prodüktörlüğünü Pedro Almodóvar üstleniyordu. Filmin gösterim tarihinin 2016 yılı olması bekleniyor.

Farhadi’nin İspanya’da çekilecek yeni filminden önce, İran’da yeni bir projeye hazırlandığı haberleri geliyor. İran menşeli Twitter hesabı Hello Cinema’ya göre Farhadi büyük olasılıkla Death of a Salesman uyarlaması The Salesman üzerinde çalışıyor. Film, Arthur Miller’ın başyapıt oyununu sahneleyen bir çifti konu alıyor.

Kadroda Shahab Hosseini ve Taraneh Alidoosti Gibi İsimler Yer Alabilir

Bu haberin gerçekçiliğini arttıran gelişme ise Shahab Hosseini ve Taraneh Alidoosti’nin kadroya dahil olduğuna dair haberler. Fireworks Wednesday, A Separation ve About Elly filmlerinde Farhadi ile beraber çalışan oyuncuların, yönetmen ile yeni bir filmde harika işler çıkarması bekleniyor.

Söylentiler henüz bir kesinlik kazanmadı, ancak eğer doğruluk payı varsa Farhadi fanlarının yakın zamanda yepyeni bir filmle karşılaşacağını söyleyebiliriz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi