Başrollerde genç jenerasyonun başarılı isimlerinden Anya Taylor-Joy ve Olivia Cooke’la birlikte geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Anton Yelchin’in yer aldığı Thoroughbreds’ten etkileyici bir fragman yayınlandı.

Kariyerinin belki de en verimli dönemini yaşadığı 27 yaşında hayatını kaybeden Anton Yelchin‘i kaybedeli bir yıldan fazla oldu ancak kendisinin son performansları karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Anton Yelchin’in beyazperdede muhtemelen son kez izleyeceğimiz filmi olan Thoroughbreds, başrolde Yelchin’le birlikte The Witch’teki performansıyla göz dolduran ve son olarak Shyamalan’ın Split’inde izlediğimiz Anya Taylor-Joy ile Me and Earl and The Dying Girl’deki performansıyla dikkat çeken Olivia Cooke‘u barındırıyor. İlk uzun metrajını çeken Cory Finley‘in aynı zamanda senaristiğini de üstlendiği film, dünya prömiyerini yaptığı Sundance’ten olumlu yorumlarla dönmüştü.

thoroughbreads-olivia-cooke-anya-taylor-joy-filmloverss

Anya Taylor-Joy ve Olivia Cooke’lu Thoroughbreds’ten Fragman Yayınlandı

Kara komedi damarıyla dikkat çeken Thoroughbreds, yıllar sonra yeniden bir araya gelen çocukluk arkadaşları Lily ve Amanda’nın Lily’nin baskıcı üvey babasını yola getirmek için o yörede yer alan Tim’i tutmasının hikayesi. Yayınlanan fragmandan yola çıkarak karşımızda başarılı bir işin olduğunu söylemek mümkün. Keza Sundance’in ardından şu sıralarda festival yolculuğunu sürdürmekte olan film, olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

Amerika’da 2018 yılında vizyona girecek olan filmi ülkemizde izlemek için tek şansımız !f ya İstanbul Film Festivali gibi görünüyor. Thoroughbreds’ten yayınlanan ilk fragman için sizleri şöyle alalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi