Amazon’un patronu Jennifer Salke, merakla beklenen The Lord of the Rings dizi uyarlamasının 2021’den önce yayınlanmasının mümkün olmadığını söyledi. 

Şu sıralar The Lord of the Rings‘in televizyon uyarlaması için çalışmalara devam eden Amazon’un patronu Jennifer Salke, dizinin yayın tarihine ilişkin açıklamalarda bulundu. Salke, gelecek planları üzerine röportaj veren Peter Jackson‘ın aksine çok daha net konuştu. Screenrant‘ın haberine göre, Salke dizinin 2021’de yayınlanacağını söyledi. Malum yapıma dair hiçbir şey kesinleşmiş değil. Jackson’ın senarist ekibine liderlik edip etmediği bile muamma. Oyuncu kadrosunda yönelik bir gelişme de yok üstelik.

The Lord of the Rings’in Çekimlerine Önümüzdeki Sene Başlanacak

Jackson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu seride kamera karşısına geçen bazı oyuncuların, dizide de yer alacağını söylemek mümkün tabii. Bu oyuncuların kim olduğu ise, gizliliğini koruyor. Ancak Aragorn’un gençliğine odaklanacağı iddia edilen dizide, genç oyuncuların ön plana çıkması ihtimaller dahilinde.

The Hollywood Reporter‘ı bilgilendiren Salke, anlaşmanın yalnızca bir ay önce yapıldığını ve çekimlerin başlamasını uzun bir süre bekleyeceğimizi dile getirdi. Salke dizinin yönetmenliğini üstlenecek kişiyi aradıklarına vurgu yaparak, farklı yazarlarla görüştüklerini de sözlerine ekledi. Yani projeye yönelik hemen hemen her şey belirsiz durumda. Salke’ın ifadeleri kafamızı rahatlatıyor elbette. Fakat Orta Dünya’nın televizyona taşınması konusunda hala şüphelerimiz var. Yine de ortaya muazzam bir iş çıkarmalarını umuyoruz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi