Tim Burton’ın 2010 yılında yönettiği Alice in Wonderland’in merakla beklenen devam filmi Alice Through the Looking Glass’dan ilk fragman yayınlandı.

Tim Burton, 2010 yılında Lewis Carroll‘ın ünlü eserinden uyarladığı Alice in Wonderland ile gişede sürpriz bir başarı yakalayarak dünya genelinde bir milyar doların üzerinde hasılat elde etmeyi başarmıştı fakat film eleştirmenler tarafından pek de beğenilmemişti. Üstüne, Alice in Wonderland sonrası yönetmenin kariyeri bir duraklama dönemine girdi diyebiliriz. Yeni projesi olarak Beetlejuice’in devam filmi ile ilgilenen Tim Burton, Alice in Wonderland’in devam filmi olan Alice Through the Looking Glass‘e sadece yapımcı kimliği ile destek veriyor. The Muppets filmlerinden tanıdığımız James Bobin‘in yönetmenliğini yaptığı Alice Through the Looking Glass’dan ilk fragman ise bugün yayınlandı.

Merakla Beklenen Alice Through the Looking Glass’dan İlk Fragman!

Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanları art arda paylaşılan filmin ilk uzun fragmanının şaşırtıcı derecede iyi gözüktüğünü belirtmek gerek. Filmin yönetmen koltuğunda oturan James Bobin, görsel olarak Tim Burton’ı aratmazken, ilk filme göre biraz daha dinamik bir atmosfer yaratmışa benziyor. Tabii, bunlar sadece ilk fragmandan gözlemlerimiz. Filmin beklentileri karşılayıp karşılayamayacağını görmek için ise 27 Mayıs 2016’ya kadar beklememiz gerekecek. Johnny Depp (Mad Hatter), Mia Wasikowska (Alice), Anne Hatteway (White Queen), Sacha Baron Cohen (Time) ve Helena Bonham Carter (Red Queen)‘lı kadrosu da filmle ilgili bu beklentiyi arttıran unsurlar diyebiliriz.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi