Şu sıralarda Natalie Portman’lı Annihilation’la gündemde olan Alex Garland’ın yeni projesi Ex Machina ve Never Let Me Go’yu andıran televizyon dizisi olacak.

Kariyerine senarist olarak başladıktan sonra 2014 yapımı Ex Machina ile birlikte ilk kez kamera arkasına geçen Alex Garland, henüz ilk metrajıyla muhteşem bir iş çıkarıp pek çok ödül kazanırken bir de Oscar adaylığı elde etmişti.

Şu sıralarda başrolde Natalie Portman‘ın yer aldığı ve yine ilgi çekici konusuyla dikkat çeken yeni filmi Annihilation‘la karşımıza çıkmaya hazırlanan Garland’ın ikinci uzun metrajında da oldukça başarılı bir iş çıkardığı konuşulmaya başladı bile.

Alex Garland’ın Yeni Projesi Televizyon Dizisi Olacak

Hal böyleyken Alex Garland’ın yeni projelerini de merakla beklemeye başlamıştık ki bu bekleyiş çok da uzun sürmedi. Geçtiğimiz günlerde Fandango’ya konuşan yönetmen, bir sonraki projesinin yine bilimkurgu temalı bir FX dizisi olacağını dile getirdi. Tarz olarak kendisinin daha önceki projeleri olan Ex Machina ve Never Let Me Go’yu andıracağını söylediği dizi projesinin Annihilation’ın aksine teknoloji bazlı bilimkurgu olacağından bahseden Garland, 8 bölümü de kendisinin çekmeyi planladığını sözlerine eklemiş. Halihazırda senaryonun tamamlandığını dile getiren yönetmen, bir sonraki projesinin bu dizi olacağını ve bu yıl içerisinde çekmeyi planladığını dile getirmiş.

Alex Garland’ın hem senarist hem de yönetmen olarak bildiği sulardan ayrılmayacağını öngördüğümüz dizi projesinin ismi ise henüz açıklanmadı.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi