Beyazperdenin usta oyuncusu Al Pacino’nun başrolünde olduğu Hangman filminden merak uyandıran bir fragman yayınlandı.

The Godfather, Scarecrow ve Scent of A Woman gibi birbirinden başarılı yapımlarda kamera karşısına geçen Al Pacino ikonik bir yıldız olmadığı zamanlarda farklı projelere yöneliyor. Bir katilin çocuk oyunlarını temel alarak insanları katlettiği karmaşık dünyanın kapılarını aralayan oyuncu dedektif rolüne bürünürken; filmin kadrosunda Karl Urban, Brittany Snow, Sarah Shai ve Joe Anderson yer alıyor. Bu noktada oldukça ilginç bir kadro seçimi yapıldığını belirtmekte fayda var. Zira romantik komedilerle tanınan Snow ve aksiyon dolu hikâyelerin yüzü Urban’ın bir araya gelmesi beklenmedik bir gelişme. Dahası Pacino kolay kolay rol kabul eden bir oyuncu değil. Usta ismin filmin özgün senaryosundan etkilendiğini söylemek mümkün. Michael Caissie ve Charles Huttinger tarafından kaleme alınan hikâye iletişim ve bilgi teknolojilerindeki artışa gönderme yapıyor.

Al Pacino’lu Hangman Filminden Merak Uyandıran Bir Fragman!

Öte yandan filmin karanlık bir atmosfere sahip olduğu kesin. Çünkü yapım şirketi Patriot Pictures seyircinin şaşırması adına her taktiği kullanmaya hazır görünüyor. Projenin korku unsurunu gerçekçi ögelerle sunan Paranormal Activity filmine benzediğini öne süren şirket dikkat çekici bir yapıma imza atmayı amaçlıyor. Yapımın yönetmenlik koltuğu ise, Johnny Martin‘e emanet. Sinema dünyasında senelerdir çalışmasına rağmen yönetmenliğe yeni adım atan Martin dördüncü uzun metrajında Pacino etkisini hissediyor. Filmin belli bir vizyon tarihi yok. Ancak usta ismin varlığı fragman karşı ilgiyi artıyor. Pacino şu sıralar Martin Scorsese‘nin The Irishman filmiyle meşgul.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi