Başrollerinde Will Ferrell ve Kristen Wiig’in yer aldığı A Deadly Adoption’dan ilk teaser fragman yayınlandı.

Son dönemlerin en başarılı komedyenlerinden Will Ferrell ve Kristen Wiig yeniden bir arada! Saturday Night Live çıkışlı bu iki oyuncu, Anchorman 2 ve The Spoils of Babylon gibi yapımlardan sonra bu sefer dramalarıyla ünlü Lifetime kanalında yayınlanacak yeni filmleri A Deadly Adoption‘da birlikte rol alacak.

Ferrell ve Wiig’e filmde 90210‘dan hatırladığımıız Jessica Lowndes eşlik ediyor. Televizyon filminin yönetmenliğini Rachel Goldenberg üstlenirken filmin senaryosu The Spoils of Babylon‘un senaryosunu kaleme alan Andrew Steele imzalı.

a-deadly-adoption-2-filmloverss

A Deadly Adoption Bir Şaka Olabilir Mi?

A Deadly Adoption‘ın yayınlanıp yayınlanmayacağı uzun süre merak konusu olmuştu. 1 Nisan’da Will Ferrell ve Kristen Wiig’in birlikte bir Lifetime yapımı filmde rol alacağı açıklanmış, Lifetime gibi komediden uzak bir kanalda bu yetenekli iki ismin yer alacağı şaka olarak görülmesine rağmen ikilinin projede yer aldığı doğrulanmıştı. Ardından Will Ferrell, 3 Nisan’da Deadline’a açıklama yapmış ve projenin rafa kaldırıldığını bildirmişti.

Ancak A Deadly Adoption’dan ilk teaser fragman geldi ve fragmandan görüldüğü kadarıyla komedi dünyasının bu iki dev ismini daha önce hiç izlemediğimiz şekilde izleyebiliriz; zira filmin komedi mi yoksa drama türünde olduğu pek belli değil. Söz konusu Ferrell ve Wiig olduğunda, filmin başlı başına bir eşek şakası olma ihtimali de bulunuyor.

Filmin konusunun da A Deadly Adoption’ın bir şaka olma ihtimalini güçlendirdiğini söyleyebiliriz; Will Ferrell ve Kristen Wiig filmde, çocuk sahibi olamayan bir çifti canlandırıyor. Çift, esrarengiz bir hamile kadına (Lowndes) doğacak çocuğunu evlat edinebilmek umuduyla evini açacaktır. Ancak hamileliğinin son aylarında işler ters gitmeye başlar.

Öte yandan hem Farrell hem de Wiig’in drama ve bağımsız yapımlarda rol aldıklarını biliyoruz; Wiig, The Skeleton Twins ve Welcome To Me‘de rol alırken Will Ferrell’ı Stranger Than Fiction, Everything Must Go gibi yapımlarda izlemiştik. Ortalıkta dolanan bir başka düşünce; A Deadly Adoption eğer bir komedi film ise, bu proje Lifetime’ın komedi türüne geçişi olabilir.

A Deadly Adoption’ın 20 Haziran’da Lifetime’da prömiyerini yapması bekleniyor. Will Ferrell ve Kristen Wiig’in bizi kandırıp kandırmadığını öğrenmek için kısa bir süre daha beklememiz gerekecek. Filmden yayınlanan 20 saniyelik teaser fragmanı ve filmin posterinin yanı sıra filmin kısa süre önce yayınlanan ilk resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Gelişmeleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Hazırlayan: Elif Güngör


 


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi