Jüri başkanlığını Lenny Abrahamson’un yapacağı, 10-21 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşecek 62. Londra Film Festivali’nin programı açıklandı. Programda Suspiria, Roma, The Ballad Of Buster Scruggs, The Favourite, Widows, Wildlife, The Front Runner, If Beale Street Could Talk ve Outlaw King gibi filmler yer alıyor. 

Hatırlayacaksınız bu yıl 10-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan 62. Londra Film Festivali‘nin açılışını Steve McQueen imzalı Widows, kapanışını ise Stan & Ollie‘nin yapacağı daha önce duyurulmuştu.

Galalar, Özel Gösterimler, Resmi Yarışma başta olmak üzere çok sayıda bölümün yer aldığı 62. Londra Film Festivali’nde yer alacak filmlerin tam listesi açıklandı.

62. Londra Film Festivali’nin Programı

Yarışma

Birds Of Passage – Cristina Gallego And Ciro Guerra
Destroyer – Karyn Kusama
Happy New Year, Colin Burstead – Ben Wheatley
Happy As Lazzaro Alice Rohrwacher
In Fabric Peter Strickland
Joy Sudabeh Mortezai
The Old Man & The Gun David Lowery
Shadow Zhang Yimou
Sunset – László Nemes
Too Late To Die Young – Dominga Sotomayor

The Old Man & The Gun

Galalar

Assassination Nation – Sam Levinson
Border – Ali Abbasi
Burning – Lee Chang-dong
Capernaum – Nadine Labaki
If Beale Street Could Talk – Barry Jenkins
The Man Who Killed Don Quixote – Terry Gilliam
Mirai – Mamoru Hosoda
ROMA – Alfonso Cuarón
The White Crow – Ralph Fiennes
Wild Rose – Tom Harper
The Great Victorian Moving Picture Show

The Man Who Killed Don Quixote

Özel Galalar

The Ballad Of Buster Scruggs – The Coen Brothers
Beautiful Boy – Felix Van Groeningen
Can You Ever Forgive Me? – Marielle Heller
Colette – Wash Westmoreland
The Front Runner – Jason Reitman
Life Itself – Dan Fogelman
Outlaw King – David Mackenzie
A Private War – Matthew Heineman
Suspiria – Luca Guadagnino
The Favourite – Yorgos Lanthimos

The Favourite

Özel Gösterimler

Been So Long – Tinge Krishnan
Fahrenheit 11/9 – Michael Moore
The Hate U Give – George Tillman Jr
The Little Drummer Girl – Park Chan-wook
Out Of Blue – Carol Morley
Aquarela – Viktor Kossakovsky
Make Me Up – Rachel Maclean
Rafiki – Wanuri Kahiu

The Little Drummer Girl

En İyi İlk Film 

The Chambermaid – Lila Avilés.
The Day I Lost My Shadow – Soudade Kaadan
Dead Pigs – Cathy Yan
Girl  Lukas Dhont
Holiday – Isabella Eklöf
Journey To A Mother’s Room – Celia Rico Clavellino
Only You Harry Wootliff
Ray & Liz – Richard Billingham
Soni Ivan Ayr
Wildlife Paul Dano

Ray & Liz

Belgesel 

Bisbee ‘17 Robert Greene
Dream Away – Marouan Omara And Johanna Domke
Evelyn – Orlando Von Einsiedel
John Julien Farau
The Plan That Came From The Bottom Up – Steve Sprung
Putin’s Witnesses – Vitaly Mansky
What You Gonna Do When The World’s On Fire? Robert Minervini
Young And Alive Matthieu Bareyre

Young And Alive

Kısa Film Yarışması

Another Decade – Morgan Quaintaince
De Natura Lucile Hadžihalilovic
The Field (Le Champ De Mais) Sandhya Suri
Hello Rain, C J ‘Fiery’ Obassi
Lasting Marks – Charlie Lyne
Leash Harry Lighton
Monelle – Diego Marcon
Salam Claire Fowler
Solar Walk – Réka Bucsi
Veslemøy’s Song Sofia Bohdanowicz

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi