Orange is The New Black’in 3. sezonunun başlaması şerefine sizler için hazırladığımız “3 Dakikada Orange is The New Black” videomuzu kaçırmayın!  

[vimeo width=”600″ height=”350″ video_id=”130479747″]

Bugün Orange is The New Black hayranları için büyük bir gün; dizinin uzun süredir beklenen yeni sezonun tüm bölümleri bugün Netflix üzerinden yayınlandı. Piper, Alex, Crazy Eyes, Red ve daha fazlasını tekrar bir arada görmenin heyecanı bir yana, Litchfield‘e geri dönmenin coşkusu dizinin hayranlarını sardığını tahmin edebiliyoruz.

Hatırlarsanız dizinin ilk sezonu, Piper Chapman’ın Litchfield hapishanesine gelişi ve uyum süreci üzerinde dururken Piper – Alex ilişkisini gözler önüne seriyordu daha çok. İkinci sezonda ise, hikayenin odağı Piper’dan Litchfield’ın kendisine kaydı diyebiliriz. Pek çok yan karakterin yolunun Litchfield’a nasıl düştüğünü öğrenmiştik sezon boyunca.

Orange is The New Black 3. Sezonunda Zengin Oyuncu Kadrosuyla Geri Dönüyor

3. sezonun oyuncu kadrosunda Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Danielle Brooks, Uzo Aduba, Natasha Lyonne, Taryn Manning, Laverne Cox, Michael Harney, Samira Wiley ve Yael Stone yer alıyor.

Dizinin gelişini kutlamak için, OiTNB’in ilk iki sezonundan en sevilen ve en can alıcı sahnelerini sizler için bir araya getirdik. Dizinin yeni sezonuna başlamadan önce ekibimizin hazırladığı “3 Dakikada Orange is The New Black” videosuna göz atarak ilk iki sezonu hatırlayabilirsiniz:

Ayrıca, 3. sezonun yayınlanmasına kısa süre kala dizinin son fragmanı yayınlandı. Orange is The New Black’in 3. sezonundan yayınlanan son fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi