KısaKes Kısa Film Festivali, 23. Saraybosna Film Festivali Kahvaltı Buluşmaları’nda Pitching Platformu ödüllerini açıkladı. FilmLoverss olarak biz de, KısaKes Pitching Platformu’nun bu yılki sponsorları arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

FilmLoverss’dan Finalistler Arasından Seçilecek Bir Kısa Filme Ödül!

Yıllardır iş birliği yaptığımız KısaKes Film Festivali’ne bu yıl sponsor olmanın mutlululuğunu yaşıyoruz. Bu yıl ilk kez, finalistler arasından seçeceğimiz bir kısa filmin basın sponsorluğunu üstleneceğiz.

Yaptıkları çalışmaları uzun süredir heyecanla ve imrenerek takip ettiğimiz KısaKes Kısa Film Festivali ile yaptığımız iş birliğini sponsorluğa dönüştürdüğümüz için son derece heyecanlıyız. Bu vesileyle festivallerin yanı sıra, destek olmaktan mutluluk duyacağımız, bağımsız sinemanın gücünü hissetmenize yardımcı olacağımızı düşündüğümüz filmlere basın sponsoru olarak destek olmaya başladığımızı da duyurmak isteriz. Hatırlayacağınız üzere, kısa süre önce dayanıştıkça güçlenen, tüm zorluklara rağmen hayallerinden vazgeçmeyen, “ben de buradayım” diyen kadınların belgeseli Ben de Buradayım‘a da basın sponsoru olduğumuzu açıklamıştık. Saraybosna Film Festivali işbirliği ile gerçekleşecek KısaKes Pitching Platformu finalistleri arasından seçeceğimiz bir kısa filme basın sponsoru olacağımız için de son derece heyecanlı ve mutluyuz. Lafı fazla uzatmadan, Saraybosna Film Festivali işbirliği ile gerçekleşecek KısaKes Pitching Platformu’nun bu yılki sponsorları ve ayrıntılı bilgiyi sizlerle paylaşalım.

2017 KısaKes Kısa Film Festivali Pitching Platformu!

 
2017 Pitching Platformu katılımcıları kazanmaları halinde belirlenen sponsorluklardan; ekipman desteği, post prodüksiyon desteği, Saraybosna ve İstanbul’da çekim yapmaları halinde konaklama ve 2018 Saraybosna Film Festivali’nden akreditasyon hakkı elde edecekler. Kazanan bir proje ise danışmanlık ödülü elde edecek.
2017 Kısakes Pitching Platformu sponsorları ise şöyle;
IMG_8202
FilmLoverss
YAPIMLAB
Bahçeşehir Üniversitesi
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
Kiralık Kameracım
PostBıyık Post Prodüksiyon

Yaşayan Şehir temalı filmlerin prömiyeri, KısaKes Kısa Film Festivali ve Saraybosna Film Festivali’nde gerçekleştirilecek.

Daha fazla bilgi için: www.kisakes.org

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi