Alfonso Gomez-Rejon’un yönetmenliğini üstlendiği Me and Earl and The Dying Girl 14. Filmekimi’nde!

Her sene olduğu gibi bu sene de Ekim ayında düzenlenecek olan 14. Filmekimi’nin ilk filmi açıklandı. Alfonso Gomez-Rejon’un 2015 Sundance Film Festivali’ne damgasını vuran yeni filmi Me and Earl and The Dying Girl Filmekimi 2015’te sinemaseverler ile buluşacak.

Alfonso Gomez-Rejon’un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Thomas Mann, Olivia Cooke ve R.J. Cyler bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nick Offerman, Molly Shannon, Jon Bernthal ve Connie Britton yer alıyor. Filmin çıkış noktası olan kitabın yazarı Jesse Andrews aynı zamanda senaryoyu da kaleme alan isim.

2015 Sundance Film Festivali’ne damgasını vuran Me and Earl and The Dying Girl 14. Filmekimi’nde!

2015 Sundance Film Festivali’nden hem Jüri Büyük Ödülü hem de Seyirci Ödülü ile dönmeyi başaran Me and Earl and The Dying Girl, Greg’in (Thomas Mann) eğlenceli ama bir o kadar da dokunaklı hikayesini konu alıyor:

Lise son sınıf öğrencisi olan Greg bulunduğu ortama uyum sağlamaya çalışırken, sosyal açıdan mayın tarlası olarak gördüğü hayatını yönlendirmek için ciddi ilişkilerden kaçınır. Greg, birlikte klasik filmlerin parodilerini yaptığı daimi yoldaşı Earl’den (RJ Cyler) bile dostundan ziyade bir iş arkadaşı gibi bahsetmektedir. Fakat Greg,  kanser teşhisi konan sınıf arkadaşı Rachel (Olivia Cooke) ile vakit geçirmesi için ısrar eden annesi sayesinde gerçek dostluğun ne kadar değerli olabileceğini çok geçmeden anlayacaktır.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi